کد خبر : ۲۶۰۱۱۵
به مناسبت عید سعید غدیر انجام می شود؛
۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۴
رئیس صندوق خسارت بدنی در مکاتبه‌ای با رئیس کل بیمه مرکزی، خواستار بخشودگی صد درصدی جرایم بیمه نامه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه فاید بیمه نامه از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۸ (به مدت یک ماه) به مناسبت عید سعید غدیر خم شد.

بیمه

بورس نیوز: قمصریان، رئیس صندوق خسارت بدنی در مکاتبه‌ای با بهزاد‌پور، رئیس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد، در راستای فرهنگسازی قانون بیمه شخص ثالث و به منظور ایجاد پوشش بیمه همگانی برای دارندگان وسایط نقلیه موتوری و حمایت از این قشر آسیب پذیر جامعه که در شرایط حاضر با مشکلات مربوط به بیماری همه گیر کرونا، از وضعیت اقتصادی مناسبی برخوردار نمی‌باشند و با عنایت به استقبال دارندگان این وسایل در طول اجرای مراحل قبل طرح بخشودگی جرایم بند (ب) ماده ۲۴ قانون بیمه شخص ثالث که در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۰ به پایان رسیده است. خواهشمند است در صورت صلاحدید و در راستای مفاد بند (۱-۷) صورتجلسه شماره ۶۱۴ مورخ ۱۳۹۶/۲/۱۰ مجمع عمومی صندوق، پس از تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نسبت به اخذ موافقت ریاست محترم مجع عمومی صندوق به شرح زیر این صندوق را مطلع نمایند:

بخشودگی صد درصدی جرایم بیمه نامه شخص ثالث کلیه وسایل نقلیه فاید بیمه نامه از تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۸ لغایت ۱۴۰۱/۵/۲۸ (به مدت یک ماه) به مناسبت عید سعید غدیر خم.

لازم به توضیح است، طرح فوق صرفا با شرط صدور بیمه نامه به صورت یکساله اجرایی گردد.

در پایان این مکاتبه آمده است، به نظر می‌رسد اجرای این طرح با عنایت به گستردگی گروه هدف می‌تواند در بلند مدت آثار بسیار مطلوبی را در تامین بیمه نامه و بالتبع افزایش ضریب نفوذ بیمه‌ای به همراه داشته باشد.

درخواست بخشودگی جرایم بیمه نامه شخص ثالث فاقد بیمه نامه

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: