کد خبر : ۲۶۰۱۵۶
بانک تجارت در خردادماه به تراز مثبت ۴۲ درصد رسید؛
۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۳
"وتجارت" در خردادماه درآمد عملیاتی محقق‌شده خود را ۵ هزار و ۵۴۹ میلیارد تومان به ثبت رساند، عمده‌ترین درآمد شناسایی‌شده از این بخش متعلق به تسهیلات اعطایی بود که ۴ هزار و ۲۱۴ میلیارد تومان آورده برای این بانک داشت.

کاهش ۱۷ درصدی هزینه‌های مالی بانک تجارت+بورس نیوز

بورس نیوز:

بانک تجارت در گزارش فعالیت ماهانه خود در خردادماه سال جاری، مجموع پرداختی‌های خود جهت سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را مبلغی برابر با ۲ هزار و ۹۵۹ میلیارد تومان اعلام کرد و طی ۳ ماه گذشته از ابتدای سال جاری نیز توانست ۸ هزار و ۹۲۳ میلیارد تومان سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری را به مشتریان خود پرداخت کرد.

عملکرد ماهانه بانک تجارت+بورس نیوز

"وتجارت" در خردادماه  مجموع هزینه‌های مالی ۳۷۸ میلیارد ریالی شناسایی کرد که در مقایسه با ماه گذشته ۱۷ درصد کاهش را تجربه کرد، همچنین میزان سرمایه ثبت‌شده طی این دوره را ۲۲ هزار و ۳۹۲ میلیارد تومان اعلام کرد.


بیشتر بخوانید: مشارکت حداکثری بانک تجارت با اتحادیه سراسری صنایع پایین دستی پتروشیمی


سود سپرده‌های سرمایه‌گذاری "وتجارت"

میزان پرداختی بانک تجارت جهت سود‌های سپرده سرمایه‌گذاری در خردادماه ۱۴۰۱ نسبت به ماه گذشته ۳ درصد کاهش یافت و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز با افزایش ۲۲ درصدی روبه‌رو بود.

"وتجارت" توانست در خردادماه تراز مثبت ۴۲ درصد را طی این دوره به ثبت برساند، سود عملیاتی بانک تجارت طی این دوره ماهانه به مبلغ یک هزار و ۲۵۴ میلیارد تومان رسید.

روند پرداختی سود سپرده های سرمایه گذاری وتجارت+بورس نیوز

بیشترین میزان پرداختی سود سپرده سرمایه‌گذاری در اختیار بخش «سپرده بلندمدت دوساله» با یک هزار و ۳۷۷ میلیارد تومان بود و جایگاه بعدی پس از آن نیز مربوط به «سپرده‌های کوتاه مدت» با مبلغی بالغ بر ۷۹۰ میلیارد تومان بود.

"وتجارت" در خردادماه درآمد عملیاتی محقق‌شده خود را ۵ هزار و ۵۴۹ میلیارد تومان به ثبت رساند، عمده‌ترین درآمد شناسایی‌شده از این بخش متعلق به تسهیلات اعطایی بود که ۴ هزار و ۲۱۴ میلیارد تومان آورده برای این بانک داشت.

درآمد تسهیلات اعطایی بانک تجارت در خردادماه نسبت به اردیبهشت‌ماه با رشد ۲۳ درصدی همراه بود، مجموع درآمد از این بخش طی ۳ ماه گذشته از ابتدای سال مالی ۱۰ هزار و ۹۸۰ میلیارد تومان شناسایی شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: