کد خبر : ۲۶۰۱۹۲
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:
۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه طی ۲ سال گذشته ۲۹۸ درخواست برای تحقیق و تفحص ارجاع شده است، گفت: ۳۳ مورد از درخواست ها در صحن علنی مورد بررسی قرار گرفته است.

بررسی ۳۳ درخواست در صحن علنی مجلس

بورس نیوز: محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز مجلس اظهار کرد: تاکنون ۲۹۸ تحقیق و تفحص طی ۲ سال گذشته به کمیسیون‌های تخصصی مجلس ارجاع شده است لذا خواهشمندم همکاران به اعداد و ارقام توجه کنند.

وی ادامه داد: ۳۳ مورد تحقیق و تفحص برای بررسی به صحن آمده و از این تعداد، ۲۲ مورد هیات تحقیق و تفحص تشکیل شده است، همچنین تعداد هیات‌هایی که زمان آن‌ها منقضی شده ۵ هیأت بوده و تعداد گزارش‌های نهایی ۳ مورد است. گزارشی امروز کمیسیون اقتصادی در مورد گزارش نهایی هیأت تحقیق و تفحص از منطقه آزاد اروند، اولین گزارشی بود که بعد از ۲ سال در صحن قرائت شده که از کمیسیون اقتصادی و اعضای هیات تحقیق و تفحص و معاونت نظارت مجلس تقدیر و تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه دقت و زمان باید در جریان تحقیق و تفحص مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: ما در هیات رئیسه تصمیم گرفتیم زمان بررسی تحقیق و تفحص در هیأت‌ها را بیش از ۶ ماه تمدید نکنیم و حداکثر در برخی از شرایط خاص ۲ ماه و آن هم بدون هزینه لحاظ شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: