۲۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
همزمان با اعیاد بزرگ قربان و غدیرو دهه امامت و ولایت، پایگاه مقاومت بسیج ابوذر غفاری چادرملو در دفتر مرکزی این شرکت در تهران آغاز به کار کرد.

افتتاح پایگاه بسیج کارکنان دفتر مرکزی چادرملو

بورس نیوز: فرهاد آذرین فر، مدیر کل حوزه مدیر عامل و معاون مالی و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مراسم افتتاح دفتر این پایگاه، با اشاره به نقش بی بدیل بسیج در طول ۸ سال دفاع مقدس افزود: برخورداری از ظرفیت نیرو‌ها و اشاعه تفکر بسیجی در میان کارکنان و کارگران واحد‌های صنعتی می‌تواند پشتوانه محکم و قابل اعتمادی در محقق سازی اهداف توسعه و بهبود فضای کسب و کار و تعمیم امور فرهنگی منطبق با معیار‌های اجتماعی گردد.

وی ابراز امیدواری کرد: با تدوین برنامه‌های آموزش تخصصی و فرهنگی نسبت به تقویت توان علمی و فنی بیش از ۷ هزار نفر از پرسنل این شرکت که بخشی از آن‌ها عضو بسیج کارگری هستند گام‌های مثبتی در راستای تحقق آرمان‌های مقدس نظام جمهوری اسلامی و تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری در رونق تولید برداشته شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: