کد خبر : ۲۶۰۲۱۷
رشد مقدار فروش تجمیعی "پارس" طی ۳ ماه گذشته؛
۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۹
فروش ماهانه‌ای که "پارس" در خردادماه از بازار داخل کشور به دست آورد، مربوط به محصولاتی شامل «اتان، پروپان، بوتان، پنتان، استایرن منومر، تولوئن، اتیل بنزن» بود.

فروش ۳۳۰ هزار تنی پتروشیمی پارس+بورس نیوز

بورس نیوز:

پتروشیمی پارس در گزارش فعالیت خردادماه ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی طی دوره یک‌ماهه را ۵ هزار و ۸۶۹ میلیارد تومان شناسایی کرد و از ابتدای سال مالی تا انتهای خردادماه نیز درآمد‌های ثبت‌شده این شرکت نیز به حدود ۱۷ هزار و ۳۰۱ میلیارد تومان رسید.

بر اساس این گزارش، از ابتدای سال مالی تاکنون پتروشیمی پارس موفق به فروش ۹۴۲ هزارتن در بازار شد که درواقع نسبت به دوره مشابه سال گذشته به رشد ۵ درصدی دست پیدا کرد، در این بازه زمانی نیز «اتان» با فروش نزدیک به ۳۶۴ هزارتن بیشترین فروش را به خود اختصاص داد.


بیشتر بخوانید: عرضه های متنوع از فرآورده های هیدروکربوری در بورس انرژی


مقدار فروش محصولات این پتروشیمی در خردادماه سال ۱۴۰۱ بالغ‌بر ۳۳۰ هزار تن بود، عمده‌ترین فروش "پارس" در این دوره ماهانه مربوط به محصول «اتان» با ۱۲۶ هزارتن تعلق گرفت که در واقع مقدار فروش خردادماه تغییر خاصی را به دنبال نداشت.

فروش ۳۳۰ هزار تنی پتروشیمی پارس+بورس نیوز

همچنین مقدار فروش ماهانه پتروشیمی پارس در خردادماه سال ۱۴۰۱ نسبت به ماه گذشته ۲ درصد افزایش فروش را تجربه کرد، همان‌طور که گفته شد پرفروش‌ترین محصول پارس متعلق به اتان بود که نرخ فروش این محصول در سومین ماه سال جاری ۱۰ میلیون تومان در ازای هر تن معامله شد.

فروش ماهانه‌ای که "پارس" در خردادماه از بازار داخل کشور به دست آورد، مربوط به محصولاتی شامل «اتان، پروپان، بوتان، پنتان، استایرن منومر، تولوئن، اتیل بنزن» بود.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: