کد خبر : ۲۶۰۲۱۹
نسبت به روز گذشته صورت گرفت؛
۲۲ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
سخنگوی صنعت برق اظهار کرد: از ساعات اولیه بامداد امروز تا کنون با افزایش هزار مگاواتی مصرف برق نسبت به‌روز گذشته مواجه شدیم.

افزایش ۱۰۰۰ مگاواتی مصرف برق از بامداد امروز


بورس نیوز: مصطفی رجبی مشهدی، سخنگوی صنعت برق اظهار کرد: از ساعات اولیه بامداد امروز تا کنون با افزایش هزار مگاواتی مصرف برق نسبت به‌روز گذشته مواجه شدیم.

وی ادامه داد: روز‌های بسیار گرمی را پشت سر می‌گذاریم که این افزایش دما منجر به افزایش مصرف نیز شده است. دیروز مصرف برق نسبت به‌روز قبل از آن ۱۰ درصد افزایش یافت و به ۶۶ هزار مگاوات رسید و امروز نیز نسبت به‌روز قبل حدود ۱۰ درصد افزایش مصرف داشته‌ایم.

سخنگوی صنعت برق افزود: کماکان این افزایش مصرف نسبت به‌روز قبل ادامه دارد و در حال حاضر حدود ۱۳۰۰ مگاوات مصرف برق نسبت به‌روز گذشته بیشتر است.

رجبی مشهدی از هموطنان خواست تا در ساعات اوج مصرف (۱۲ تا ۱۸) با استفاده‌نکردن از وسایل برقی پرمصرف و تنظیم دمای کولر‌های گازی رو ۲۵ درجه و بالاتر همکاری لازم را با صنعت برق داشته باشند تا بتوانیم نسبت به کاهش هزار مگاوات افزایش مصرف که باعث فشار مضاعف بر شبکه برق کشور و نیروگاه‌ها شده اقدام و برق پایدار را برای همگان تأمین کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: