کد خبر : ۲۶۰۲۹۷
۲۳ تير ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که پیشتر با نام «شهره لرستانی» شناخته می‌شد، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نام خود را «مازیار لرستانی» معرفی کرد.

شهره لرستانی نام خود را به

بورس نیوز: شهره لرستانی، بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی با ظاهری مردانه اعلام کرد که مازیار لرستانی شده است. بازیگر مشهور سینما و تلویزیون که پیشتر با نام «شهره لرستانی» شناخته می‌شد، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نام خود را «مازیار لرستانی» معرفی کرد.

شهره لرستانی «بازیگر سینما و تلویزیون» با انتشار عکسی با ظاهری مردانه اعلام کرد که مازیار لرستانی شده است.

او که به نظر می‌رسد تلویحا به تطبیق جنسیتی خود اشاره کرده، به نام حساب کاربری‌اش اسم مازیار را هم افزوده است.

لرستانی در این‌باره نوشت: من، آهنگ‌هایی هستم که در تنهایی خود گوش می‌دهم …من تمام اشک‌هایی هستم که سراسر زندگی، در خفا ریخته‌ام… درد‌هایی که کشیده‌ام… من، تمام تجربه‌های تلخ و شیرین، تمام اتفاق‌های زندگی… آنان که فقط بر من رفته است، هستم… من…، تمام انتخاب‌هایم، … در تمام لحظات زیسته‌ام در این کره خاکم… این منم، منی که عاقبت، تکه‌های زخم خورده وجودش، یکپارچه شد… حالا.. تکه‌های وجود من، تمام زندگی‌ام شوید… کنارم بمانید تا با هم پیر شویم… همراه باشید با پا‌های خسته و دل شکسته‌ام… و صدایی، از اعماق کودکی، مرا بنام، خواند: ما، زیاریم و به یار برمی‌گردیم… مازیار…. اسامی را، خدا می‌فرستد.

پی‌نوشت: بعد از سردرگمی‌های بسیار…؛ و تلاطمی از پس تلاطم… و…. انسان، در لحظه مرگ هم، امکان دوباره زاده شدن دارد… زهی توفیق که زنده‌ام و رسالتم مرا زنده نگه داشته

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: