کد خبر : ۲۶۰۳۲۱
نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت:
۲۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۷
نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس گفت: ایران می‌تواند با امضای پیمان‌های پولی دوجانبه بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در حوزه مسائل پولی و بانکی که به دنبال اعمال تحریم‌ها علیه کشورمان ایجاد شده را رفع کند.

گسترش پیمان پولی با روسیه خنثی کننده تحریم ها در این حوزه

بورس نیوز: حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی، نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس اظهار کرد: گسترش روابط اقتصادی و تجاری ایران با کشور‌های همسایه و به ویژه با کشور روسیه خنثی کننده تحریم‌ها در این بخش است.

وی افزود: در دولت آیت‌الله رئیسی پیشرفت‌های خوبی در حوزه گسترش روابط با همسایگان صورت گرفته، شاهد گسترش روابط با کشور‌های بلوک شرق مانند چین و روسیه هستیم.

میرتاج‌الدینی ادامه داد: گسترش روابط تجاری و ترانزیتی با روسیه و دیگر کشور‌های منطقه که قرارداد‌های آن نیز به امضا رسیده می‌تواند فرصت‌های خوبی را در حوزه اقتصادی و بازرگانی برای کشور ایجاد کند.

نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قرارداد ترانزیتی ایران و روسیه روسیه می‌تواند تحول بزرگی را در افزایش ترانزیت کالا و درآمد‌های ناشی از آن ایجاد کند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در خانه ملت با اشاره به سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهور روسیه به کشورمان افزود: این سفر می‌تواند تحکیم کننده و تثبیت کننده روابط اقتصادی بین دو کشور باشد.

نائب رئیس کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس توضیح داد: ایران می‌تواند با امضای پیمان‌های پولی دوجانبه بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در حوزه مسائل پولی و بانکی که به دنبال اعمال تحریم‌ها علیه کشورمان ایجاد شده را رفع کند.

میرتاج‌الدینی گفت: گسترش روابط اقتصادی و پولی و بانکی، ایران و روسیه یکی از اقدامات مهم برای خنثی‌سازی تحریم‌های اقتصادی و بانکی است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: