کد خبر : ۲۶۰۴۳۶
عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت:
۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۱
عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت: صنعت پتروشیمی همیشه منبع درآمد ارزی مورد توجهی برای کشور بوده، مخصوصاً در دو سال گذشته رشد سهم صادراتی قابل توجهی از کل سهم صادراتی کشور مختص به صنعت پتروشیمی بوده است.

سرمایه گذاری ۸ میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی

بورس نیوز: امیررضا اعتمادی، عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی از سرمایه گذاری ۸ میلیارد دلاری در صنعت پتروشیمی خبر داد و اظهار کرد: صنعت پتروشیمی همیشه منبع درآمد ارزی مورد توجهی برای کشور بوده، مخصوصاً در دو سال گذشته رشد سهم صادراتی قابل توجهی از کل سهم صادراتی کشور مختص به صنعت پتروشیمی بوده است.

وی افزود: با توجه به گسترش ظرفیت اسمی و تأمین بخش بزرگی از بازار جهانی تقاضا، سرمایه گذاران خارجی مایل به سرمایه گذاری در این صنعت پر سود شده اند.

عضو کمیسیون انرژی اتاق بازرگانی گفت: در هفته‌های گذشته با استقبال قابل توجهی از سرمایه گذاران خارجی مواجه بودیم و عمده این سرمایه گذاران و مدیران خارجی از کشور‌های (چین، عراق، پاکستان، امارات، ترکیه، ارمنستان و روسیه) بودند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: