عملکرد آریا در ۳ ماهه با سود ۲۸، ۱۸۳ میلیارد ریالی منتشر شد؛
۲۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
شرکت پلیمر آریاساسول در سه‌ماهه اول ۱۴۰۱ به ازای هر سهم ۲۰۵ تومان سود شناسایی کرده که بیش از ۲۰ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته‌است.

رشد ۲۰ درصدی سود

بورس نیوز:  شرکت پلیمر آریاساسول در سه‌ماهه اول ۱۴۰۱ به ازای هر سهم ۲۰۵ تومان سود شناسایی کرده که بیش از ۲۰ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته‌ است. بر اساس گزارش منتشر شده در سامانه کدال، شرکت در سه ماهه اول سال جاری با رشد ۶۳ درصدی نسبت به دوره مشابه سال گذشته موفق به تحقق ۷۶.۸۷۱ میلیارد ریال فروش، و ۲۸.۱۸۳ میلیارد ریال سود خالص شده‌است.

شرکت در سه ماهه اول ۱۴۰۱ بیش از ۲۸۶ هزار تن انواع محصولات فروخته که بر اساس پیش‌بینی شرکت این رقم تا پایان سال به حدود یک میلیون و دویست هزار تن خواهد رسید.

بررسی‌ها نشان می‌دهد به رغم افزایش قیمت خوراک و سرویس‌های جانبی، افزایش میزان تولید و فروش شرکت در ۳ ماهه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال قبل و افزایش قیمت‌های جهانی محصولات، سبب رشد سودآوری آریا در ۳ ماهه اول سال جاری شده‌است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: