کد خبر : ۲۶۰۴۶۹
در سومین حراج حضوری به فروش رسید؛
۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۰
سومین حراج حضوری امسال سازمان اموال تملیکی، عصر امروز با فروش بیش از ۲۷ میلیارد تومان انواع کالا به پایان رسید.

فروش ۲۷ میلیارد تومان کالا در سازمان اموال تملیکی

بورس نیوز: عبدالمجید اجتهادی، مدیرعامل سازمان اموال تملیکی گفت: در سومین حراج حضوری اموال منقول سازمان اموال تملیکی طی امسال، ۱۵۲ پارتی کالا به قیمت پایه کارشناسی ۳۹ میلیارد تومان عرضه شد.

وی افزود: کالا‌های عرضه شده عمدتا شامل لوازم الکترونیکی و کامپیوتری، موبایل و لوازم جانبی، لوازم یدکی و ... بوده که از این تعداد پارتی ارائه شده ۸۱ پارتی به فروش رسید.

غلامی باغی، عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری و فروش اموال منقول در این باره بیان کرد: در سومین حراج حضوری این سازمان، میزان فروش قریب به ۲۷ میلیارد تومان بوده که نسبت به قیمت پایه کارشناسی ۳۸ درصد افزایش داشته است.

به گفته وی در اولین و دومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی امسال که در اردیبهشت و خرداد ماه برگزار شد میزان فروش به ترتیب ۱۱ و ۲۶ میلیارد تومان بود که این میزان در سومین حراج حضوری در سطح بالاتری قرار گرفت.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی در خصوص بازگشایی پاکات مزایده الکترونیکی شماره ۲۵۸ اموال منقول گفت: میزان فروش در مزایده اخیر این سازمان بالغ بر ۳۶ میلیارد تومان بوده که نسبت به مزایده تیر ماه سال گذشته ۲۵۵ درصد رشد داشته است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: