کد خبر : ۲۶۰۴۸۸
به پیشرفت ۶۰ درصدی می رسد؛
۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی ۹ پروژه ریلی حومه‌ای را در شهر‌های جدید کشور در دستور کار دارد.

مترو پردیس- تهران تاپایان سال 1404

بورس نیوز: بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی ۹ پروژه ریلی حومه‌ای را در شهر‌های جدید کشور در دستور کار دارد.

بر این اساس طبق برنامه زمانبندی مربوطه مترو هشتگرد به طول ۲۵.۶ کیلومتر که از سال ۹۰ عملیات اجرایی آن آغاز شده به پیشرفت فیزیکی ۹۷ درصدی رسیده و ایستگاه بینابینی ماموت و سیگنالینگ آن در دست اجراست.

مترو بهارستان-اصفهان به طول ۱۵ کیلومتر به پیشرفت فیزیکی ۵۲.۱ درصدی رسیده و طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی قرار است سال آینده به اتمام برسد. عملیات اجرایی این پروژه ۱۱ سال قبل آغاز شده و به‌نظر نمی‌رسد با این سرعت ۴۸ درصد باقیمانده آن تا سال آینده به اتمام برسد.

مترو گلبهار-مشهد با طول ۴۶ کیلومتر به پیشرفت فیزیکی ۳۳.۵۵ درصدی پس از حدود ۱۱ سال از آغاز عملیات اجرایی رسیده است. این پروژه نیز قرار است سال ۱۴۰۴ به پایان برسد.

مترو فولادشهر-اصفهان به طول ۲۵ کیلومتر پس از ۱۱ سال به پیشرفت فیزیکی ۱۶ درصدی رسیده و قرار است تا پایان سال ۱۴۰۴ به پیشرفت ۶۰ درصدی برسد.

مترو ۵۲ کیلومتری شهر جدید مجلسی-اصفهان سه سال پس از آغاز عملیات اجرایی به پیشرفت فیزیکی ۲.۵ درصدی رسیده و طبق برنامه زمانبندی وزارت راه در سال ۱۴۰۴ به پیشرفت ۵۰ درصدی خواهد رسید.

همچنین قرار است مترو پردیس-تهران به طول ۲۴.۷ کیلومتری با پیشرفت کنونی صفر درصدی تا سال ۱۴۰۴ به پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی برسد.

وزارت راه و شهرسازی از اتمام ساخت مترو پرند-فرودگاه امام خمینی (ره) تا سال آینده خبر داده است. قطار حومه‌ای شهر‌های جدید صدرا و اندیشه به ترتیب با ۱۳ و ۲۰ کیلومتر طول قرار است در سال ۱۴۰۲ و سال ۱۴۰۴ ساخته شوند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: