چهارشنبه ۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی:

روزانه ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی توزیع می شود

مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده اصلی روزانه در کشور توزیع می‌شود.
کد خبر : ۲۶۰۵۲۱

روزانه ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی توزیع می شود

بورس نیوز: علی‌اکبر نژادعلی، امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با شرکت‌های دانش بنیان با اشاره به اینکه از وظایف ذاتی شرکت پخش تامین فرآورده‌ها، ذخیره‌سازی و توزیع آن، اظهار کرد: این اقدام در ۳۷ منطقه عملیاتی در جریان است. ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده اصلی روزانه در کشور توزیع می‌شود.

نژادعلی با اشاره به اینکه در جهت تحقق شعار سال این شرکت به دنبال شناسایی شرکت‌های دانش بنیان اقدام کرد، گفت: با توجه به شرایط موجود و نیاز فرآیند‌ها برای بهبود شرایط این شرکت‌ها شناسایی شد.

وی افزود: در حوزه هوشمندسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سال‌های گذشته با ناکامی مواجه شدیم، اما با مطالعه ویژه‌ای که اخیراً انجام شد شناسایی شرکت دانش بنیان در این زمینه انجام شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: این اقدام در ۲ جایگاه به صورت پایلوت اجرا خواهد شد و در صورت موفقیت در تمامی جایگاه‌ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: ارتقا کیفی در سامانه هوشمند سوخت نیز موردتوجه است که تست آزمایشگاهی انجام شده است.

نژادعلی با اشاره به اینکه بیشترین مشتریان در جایگاه‌های سوخت هستند، بیان کرد: بحث افزایش کیفیت در جایگاه‌ها توسط شرکت دانش بنیان دیگری در جریان است تا به این میزان تجهیزات نیاز نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: در دیگر اقدامات استفاده از نورافکن‌های فوق کم‌مصرف در انبار‌های نفت و سایر اماکن و افزایش ایمنی و پیمایش نیز با شرکت‌های دانش بنیان انجام شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت‌های دانش بنیان و حمایت‌های انجام شده، علاوه بر آنکه مشوق‌های لازم برای حضور شرکت‌های دانش بنیان، در راستای شعار سال و صحبت‌های رهبر معظم انقلاب گام بر داریم.

اشتراک گذاری :
اخبار مرتبط
بین شرکت ملی نفت و شرکت گازپروم روسیه امضا شد؛

تفاهم‌نامه بزرگترین سرمایه‌گذاری خارجی تاریخ صنعت نفت ایران

بهای معاملات نفت به ۱۰۰ دلار برگشت
افزایش در قیمت نفت برنت؛

بهای معاملات نفت به ۱۰۰ دلار برگشت

اعلام سهمیه قیر به صورت ۲ ماهه
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت:

اعلام سهمیه قیر به صورت ۲ ماهه

ارسال نظر