کد خبر : ۲۶۰۵۲۱
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی:
۲۹ تير ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۰
مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی گفت: ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده اصلی روزانه در کشور توزیع می‌شود.

روزانه ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده نفتی توزیع می شود

بورس نیوز: علی‌اکبر نژادعلی، امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با شرکت‌های دانش بنیان با اشاره به اینکه از وظایف ذاتی شرکت پخش تامین فرآورده‌ها، ذخیره‌سازی و توزیع آن، اظهار کرد: این اقدام در ۳۷ منطقه عملیاتی در جریان است. ۲۵۰ میلیون لیتر فرآورده اصلی روزانه در کشور توزیع می‌شود.

نژادعلی با اشاره به اینکه در جهت تحقق شعار سال این شرکت به دنبال شناسایی شرکت‌های دانش بنیان اقدام کرد، گفت: با توجه به شرایط موجود و نیاز فرآیند‌ها برای بهبود شرایط این شرکت‌ها شناسایی شد.

وی افزود: در حوزه هوشمندسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی در سال‌های گذشته با ناکامی مواجه شدیم، اما با مطالعه ویژه‌ای که اخیراً انجام شد شناسایی شرکت دانش بنیان در این زمینه انجام شد.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی تاکید کرد: این اقدام در ۲ جایگاه به صورت پایلوت اجرا خواهد شد و در صورت موفقیت در تمامی جایگاه‌ها انجام می‌شود.

وی ادامه داد: ارتقا کیفی در سامانه هوشمند سوخت نیز موردتوجه است که تست آزمایشگاهی انجام شده است.

نژادعلی با اشاره به اینکه بیشترین مشتریان در جایگاه‌های سوخت هستند، بیان کرد: بحث افزایش کیفیت در جایگاه‌ها توسط شرکت دانش بنیان دیگری در جریان است تا به این میزان تجهیزات نیاز نداشته باشیم.

وی تصریح کرد: در دیگر اقدامات استفاده از نورافکن‌های فوق کم‌مصرف در انبار‌های نفت و سایر اماکن و افزایش ایمنی و پیمایش نیز با شرکت‌های دانش بنیان انجام شده است.

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با شرکت‌های دانش بنیان و حمایت‌های انجام شده، علاوه بر آنکه مشوق‌های لازم برای حضور شرکت‌های دانش بنیان، در راستای شعار سال و صحبت‌های رهبر معظم انقلاب گام بر داریم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: