کد خبر : ۲۶۰۵۳۵
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی گفت:
۳۰ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی گفت: تاکنون ۶۰ درصد کالا‌های در اختیار سازمان استرداد، ۲۳ درصد فروخته و ۳ درصد هم منهدم شده است. در این مدت کالا‌های تعیین تکلیف شده در مزایده‌ها ۸۰ درصد رشد داشت.

رشد ۸۰ درصدی کالا‌های تعیین تکلیف شده

بورس نیوز: سعید غلامی باغی، معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی با بیان اینکه تعیین تکلیف کالا‌ها در ۴ دسته انجام می‌شود، اظهار کرد: در سه ماه نخست امسال بیش از ۹۴۹ میلیارد ریال کالا منهدم شده که نسبت به دوره مشابه سال قبل ۳۷ درصد افزایش و ۱۷ هزار و ۵۸۷ میلیارد ریال کالا استرداد شده که بیش از یک و ۷ دهم برابر افزایش داشته است.

وی گفت: در همین مدت ۴ هزار و یکصد و ۷۷ میلیارد ریال کالای گمرکی اعاده شد که رشد ۲۶ درصدی و ۶ هزار و ۸۹۱ میلیارد ریال کالا به فروش رفته که حدود یک و ۲۶ صدم برابر نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

معاون بهره برداری و فروش اموال منقول سازمان اموال تملیکی افزود: تاکنون ۶۰ درصد کالا‌های در اختیار سازمان استرداد، ۲۳ درصد فروخته و ۳ درصد هم منهدم شده است.

آقای غلامی باغی گفت: در این مدت کالا‌های تعیین تکلیف شده در مزایده‌ها ۸۰ درصد رشد داشت.

معاون سازمان اموال تملیکی افزود: در ۳ ماه ابتدای امسال بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال کالا در حراج‌های حضوری به فروش رفته و بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال کالا هم از طریق مزایده تعیین تکلیف شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: