کد خبر : ۲۶۰۶۴۰
مشاور وزیر اقتصاد گفت:
۰۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
مشاور وزیر اقتصاد گفت: از تعداد ۷۵ هزار نانوایی سنتی فعال در سراسر کشور تاکنون بیش از ۹۰ درصد آن‌ها به سیستم کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.

نانوایی

بورس نیوز: محمد جلال، مشاور وزیر اقتصاد اظهار کرد: از تعداد ۷۵ هزار نانوایی سنتی فعال در سراسر کشور تاکنون بیش از ۹۰ درصد آن‌ها به سیستم کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.

وی با بیان اینکه دولت سالانه ۱۳۵ هزار میلیارد تومان یارانه به نان تخصیص می‌دهد، افزود: به طور میانگین حدود ٣٠ تا ۴۰ درصد میزان آردی که توسط دولت بین نانوا‌ها توزیع می‌شود، از چرخه تولید و پخت نان خارج و به سمت پخت نان فانتزی و شیرینی‌ها و قنادی‌ها می‌رود یا به دامداری‌ها می‌رسد.

مشاور وزیر اقتصاد گفت: هم اکنون بر مبنای تعداد تراکنش کارتخوان‌های مستقر در نانوایی ها، بیش از ۹۰ درصد نانوایی‌های کشور تحت پوشش این طرح قرار گرفته اند و حدود ۴۰۰۰ نانوایی دارای قابلیت نصب باقیمانده هم حداکثر تا یک هفته دیگر تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: