کد خبر : ۲۶۰۶۸۷
رئیس بنیاد مسکن مطرح کرد:
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵
به گفته رئیس بنیاد مسکن، میانگین ساخت واحد‌های مسکن روستایی بین ۴تا ۵ تومان بوده که در شهر‌های مختلف این هزینه‌ها متفاوت است.

نیکزاد

بورس نیوز: اکبر نیکزاد، رئیس بنیاد مسکن درخصوص تسهیلات وام مسکن روستایی اظهار کرد: تنها ۱۳ درصد یارانه را دولت پرداخت می‌کند برای تسهیلات مسکن روستایی تنها بنیاد مسکن پیگیری می‌کند، اما در این زمینه رئیس جمهور اعلام کرده تا لحظه واریز این موضوع را پیگیری کنید. در صورتی که ۲۰۰ میلیون تومان واریز میشد سرعت اجرای نوسازی واحد‌های مسکن روستایی بسیار افزایش می‌یافت.

وی درباره تسهیلات سایر بخش ها نیز بیان کرد: در قانون جهش تولید مسکن در ماده ۱۴ حداکثر سه ماه فرصت داده شده برای تشکیل آن که البته این صندوق مصوب شده است و منابع مالی هم دیده شده است که منابع اولیه این صندوق ۳۰ هزار میلیارد تومان است.

رئیس بنیاد مسکن درباره آخرین وضعیت ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن در شهرها و روستاها ادامه داد: ۱۸۰ هزار واحد مسکن روستایی در حال ساخت است و ۱۰۰ هزار واحد شهری هم در حال اجراست. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم که قیمت تمام شده ساخت واحد‌ها برای مردم افزایش نیابد و این در حالی است که هزینه دستمزد و مصالح ساختمانی افزایش زیادی یافته است.

به گفته نیکزاد، میانگین ساخت واحد‌های مسکن روستایی بین ۴تا ۵ تومان بوده که در شهر‌های مختلف این هزینه‌ها متفاوت است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: