کد خبر : ۲۶۰۷۰۴
نگاهی به عملکرد ۹ ماهه تأمین سرمایه امین خواهیم داشت؛
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۱
بیشترین درآمدی که "امین" توانست در خردادماه به ثبت برساند مربوط به «درآمد بازار گردانی» با ۴۹ میلیارد تومان بود و طی ۹ ماه گذشته نیز ۳۴۳ میلیارد تومان برای این تأمین سرمایه آورده داشته است.

امین و سود 527 ریالی در ازای هر سهم+بورس نیوز

بورس نیوز:

تأمین سرمایه امین در گزارش صورت مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری درآمد عملیاتی خود را ۸۱۳ میلیارد تومان شناسایی کرد، همچنین طی دوره مشابه سال گذشته مجموع درآمد‌ها از این بخش بالغ‌بر ۷۴۸ میلیارد تومان بود و اکنون افزایش ۹ درصدی را تجربه کرده است.

سود عملیاتی که "امین" طی این دوره ۹ ماهه حاصل کرد برابر با ۶۷۲ میلیارد تومان بود که نسبت به ماه گذشته افزایش ۶ درصدی را به دنبال داشت.

امین و سود 527 ریالی در ازای هر سهم+بورس نیوز

"امین" در گزارش صورت‌های مالی میاندوره‌ای ۹ ماهه منتهی به خردادماه سال جاری (حسابرسی نشده) میزان سود خالص خود را ۵۸۰ میلیارد تومان به ثبت رساند و همچنین در ازای هر سهم ۵۲۷ ریال سود خالص حاصل کرد.


پایان مطلب: هیات مدیره "امین" با مصوبه مجمع تغییر کرد


مجموع دارایی‌های "امین" تا پایان خردادماه سال جاری به ۳ هزار ۱۰۱ میلیارد تومان رسید که افزایش ۲۳ درصدی را در مقایسه پایان سال مالی گذشته به دست آورد، بیشترین میزان دارایی مربوط به «سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت» با یک هزار و ۷۵۸ میلیارد تومان بود.

سرمایه اعلام‌شده از سوی "امین" یک هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است که نسبت به پایان سال مالی گذشته با رشد ۵۷ درصدی روبه‌رو بود، سود انباشته این تأمین سرمایه نیز طی این دوره ۶۶۲ میلیارد تومان به ثبت رسید.

نگاهی به آخرین عملکرد ماهانه "امین":

درآمد‌های محقق‌شده تأمین سرمایه امین در آخرین فعالیت ماهانه منتهی به خردادماه سال جاری برابر با ۵۱ میلیارد تومان بود و طی دوره ۹ ماهه منتهی به خردادماه به درآمد تجمیعی ۵۲۷ میلیارد تومانی دست‌یافت، درآمد ماهانه‌ای که تأمین سرمایه امین از تسهیلات اعطایی کسب کرد.

بیشترین درآمدی که "امین" توانست در خردادماه به ثبت برساند مربوط به «درآمد بازار گردانی» با ۴۹ میلیارد تومان بود و طی ۹ ماه گذشته نیز ۳۴۳ میلیارد تومان برای این تأمین سرمایه آورده داشته است.

پایان مطلب

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: