کد خبر : ۲۶۰۷۲۸
بیمه تعاون تعاونی به درآمد ۷۷ میلیارد تومانی دست یافت؛
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۷
درآمد ماهانه‌ای که شرکت "وتعاون" تا پایان تیرماه از فروش حق بیمه شناسایی کرد برابر با ۳۶۵ میلیارد تومان بود، این میزان درآمد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش را در پی داشته است.

ثبت تراز ۱۰۳ درصدی وتعاون+بورس نیوز

بورس نیوز:

درآمدی که شرکت بیمه تعاون در گزارش فعالیت ماهانه خود طی دوره منتهی به تیرماه سال ۱۴۰۱ از فروش حق بیمه برای بیمه‌شدگان تحت پوشش خود شناسایی کرد بالغ‌بر ۷۷ میلیارد تومان بود و همچنین طی ۴ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی تا تیرماه مجموع درآمد‌های حاصل از فروش حق بیمه این شرکت بیمه‌ای ۳۶۴ میلیارد تومان بود.

ثبت تراز ۱۰۳ درصدی وتعاون+بورس نیوز

میزان خسارتی پرداختی شرکت بیمه تعاون در تیرماه به مشتریان خود نزدیک به ۳۸ میلیارد تومان بود و از ابتدای سال مالی تا پایان تیرماه نیز مجموع خسارت پرداخت‌شده این شرکت ۱۶۷ میلیارد تومان شناسایی شد. همچنین لازم به ذکر است که در تیرماه این شرکت تراز مثبت ۱۰۳ درصدی را از خود بر جای گذاشت.


بیشتر بخوانید: ثبت افزایش سرمایه "وتعاون" در مرجع ثبت شرکت ها


درآمد ماهانه "وتعاون" تا تیرماه ۱۴۰۱

همان‌طور که گفته شد درآمد ماهانه‌ای که شرکت "وتعاون" تا پایان تیرماه از فروش حق بیمه شناسایی کرد برابر با ۳۶۵ میلیارد تومان بود، این میزان درآمد در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۲۴ درصد افزایش را در پی داشته است، در چهارمین ماه از سال مالی بیشترین میزان درآمد "وتعاون" از فروش حق بیمه مربوط به «ثالث – اجباری» با ۳۳ میلیارد تومان بود.

در تیرماه پس از بخش «ثالث – اجباری» که عنوان درآمدزاترین رشته بیمه را به خود اختصاص داد، رشته بیمه «مسئولیت» توانست بیشترین درآمد "وتعاون" را با مبلغی نزدیک به ۹ میلیارد تومان به نام خود ثبت کند، این شرکت بیمه‌ای از ابتدای سال مالی تا پایان تیرماه بیشترین درآمد را از رشته بیمه «ثالث – اجباری» با مبلغی بالغ‌بر ۱۱۸ میلیارد تومان حاصل کرد.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: