کد خبر : ۲۶۰۷۳۷
رئیس سندیکای صنعت برق گفت:
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲
رئیس سندیکای صنعت برق گفت: لازم است که دولت و وزارت نیرو پرداخت مطالبات این بخش را در اولویت قرارداده و متناسب با حجم مطالبات و با استفاده از ظرفیت‌های بازار‌های مالی و منابع داخلی، نسبت به تسویه بدهی‌های خود اقدام فوری نمایند.

وزارت نیرو

بورس نیوز: پیام باقری، رئیس سندیکای صنعت برق اظهار کرد: سندیکا همچنان منتظر یک برنامه ریزی جدی برای دریافت مطالبات خود از وزارت نیرو است.

رئیس سندیکای صنعت برق کشور اضافه کرد: این مطالبات در دو حوزه قابل پیگیری است. یکی حوزه شرکت‌های کوچک و متوسط که می‌تواند از هزینه‌های جاری توانیر پرداخت شود و بخش دیگر ظرفیت‌های بازار سرمایه است.

وی افزود: در صورت به تعویق افتادن این بدهی به زنجیره تامین صنعت برق، که شامل شرکت‌های سازنده، پیمانکار و مشاور و تامین کنندگان است، بقای کسب و کار‌های این بخش به خطر خواهد افتد.

باقری تاکید کرد: لازم است که دولت و وزارت نیرو پرداخت مطالبات این بخش را در اولویت قرارداده و متناسب با حجم مطالبات و با استفاده از ظرفیت‌های بازار‌های مالی و منابع داخلی، نسبت به تسویه بدهی‌های خود اقدام فوری نمایند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: