کد خبر : ۲۶۰۷۴۳
دبیر مشترک ایران و عراق خبر داد:
۰۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
دبیر مشترک ایران و عراق گفت: اکنون دو برابر نیاز داخل در حال تولید کاشی و سرامیک هستیم، بنابراین نصف آن چه تولید می‌شود را به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادر می‌کنیم.

صادرات کاشی و سرامیک ایران به ۵۰ کشور دنیا

بورس نیوز: جهانبخش سنجابی، دبیر مشترک ایران و عراق اظهار کرد: ایران ظرفیت تولید کاشی و سرامیک بیش از ۷۰۰ میلیون متر مربع را دارد، اما نیاز داخل ۲۵۰ متر مربع است که ظرفیت تولید سرامیک و کاشی در کشور سه برابر میزان مصرف داخلی است.

وی افزود: اکنون دو برابر نیاز داخل در حال تولید کاشی و سرامیک هستیم، بنابراین نصف آن چه تولید می‌شود را به بیش از ۵۰ کشور دنیا صادر می‌کنیم. کشور ما رتبه پنجم یا ششم را در صادرات کاشی و سرامیک دارد. صادرات کاشی و سرامیک ۵۰ درصد از تولید داخل را فرا می‌گیرد و عراق یکی از کشور‌های وارد کننده کاشی از ایران است.

سنجابی ادامه داد: عراق در سال ۲۰۲۱ حدود ۱۶۱ میلیون متر مربع کاشی و سرامیک وارد کرد که از این میزان، ۱۳۱ میلیارد توسط ایران به این کشور صادر شد، پس در سال ۲۰۲۱ میزان ۸۳ درصد از بازار کاشی و سرامیک عراق از ایران تامین شده است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: