کد خبر : ۲۶۰۷۵۰
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۳
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از امضای یادداشت تفاهم میان ایران و روسیه خبرداد و گفت: براساس این تفاهم نامه، تعداد پروازها میان دو کشور به ۳۵ پرواز در هفته افزایش یافت.

افزایش پرواز‌های ایران و روسیه به ۳۵ پرواز

بورس نیوز: میراکبر رضوی، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: معاون وزیر حمل و نقل روسیه با کاپیتان رئیس سازمان هواپیمایی کشوری دیدار و گفتگو کرد و افزایش همکاری‌های دو جانبه در حوزه حمل ونقل هوایی بین دو کشور مورد تاکید قرار گرفت.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: در این دیدار سند تفاهم نامه افزایش فرکانس پروازی میان دو کشور به امضا رسید که براساس تفاهم نامه مذکور، پرواز‌های مسافری میان دو کشور به تعداد ۳۵ پرواز در هفته میان افزایش یافت.

رضوی تصریح کرد: براساس این تفاهم نامه شرکت‌های هواپیمایی طرفین مجازند در چارچوب موافقت نامه فوق نسبت به برقراری پرواز‌های باری بدون محدودیت در ظرفیت اقدام کنند.

وی افزود: همچنین مقرر شد تفاهم‌نامه همکاری با کشور روسیه در راستای فراهم ساختن امکان صادرات قطعات و تجهیزات تولید شده در ایران به روسیه و همچنین انجام امور تعمیراتی و پشتیبانی فنی هواپیما‌های روسی توسط مراکز تعمیراتی کشور به امضا برسد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از امضای یادداشت تفاهم میان ایران و روسیه خبرداد و گفت: براساس این تفاهم نامه، تعداد پروازها میان دو کشور به ۳۵ پرواز در هفته افزایش یافت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: