رخصتی در همایش بخشداران استان اصفهان:
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
مدیرعامل ذوب آهن گفت: امروز سبد محصولات ذوب آهن متناسب با بازار و پروژ‌های عمرانی کشور است و این شرکت آمادگی دارد محصولات خود را جهت پروژ‌های عمرانی استان عرضه نماید.

ذوب آهن اصفهان آماده عرضه محصولات ساختمانی جهت پروژ‌های عمرانی استان

بورس نیوز:  همایش بخشداران استان اصفهان ۲ مردادماه در سالن تشریفات روابط عمومی ذوب آهن اصفهان با حضور مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان، مهدی سلیمانی مدیر کل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان، مدیر کل دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری، فرماندار شهرستان لنجان و بخشداران استان اصفهان برگزار شد.

ایرج رخصتی، مدیر عامل ذوب آهن اصفهان در این همایش، رشد و پیشرفت کشور را مستلزم کار و همت جهادی و همدلانه دانست و گفت: این مجتمع عظیم صنعتی به مسئولیت‌های اجتماعی توجه ویژه دارد و طی نیم قرن گذشته با خدمتی که به رشد صنعت کشور به ویژه صنعت فولاد نموده، بالاترین سطح مسئولیت اجتماعی را ارائه کرده است.

وی افزود: امروز سبد محصولات ذوب آهن متناسب با بازار و پروژ‌های عمرانی کشور است و این شرکت آمادگی دارد محصولات خود را جهت پروژ‌های عمرانی استان عرضه نماید.

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان بیان کرد: مسئولین استان از جمله بخشداران در زمینه ساخت و ساز و پروژه‌های مختلف عمرانی می‌توانند از محصولات کیفی ذوب آهن اصفهان استفاده نمایند و ضرورت دارد که محصولات این شرکت به طور مستقیم به سمت پروژ‌های عمرانی در شهر‌ها و روستا‌ها هدایت شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان نیز، خدمتگزاری به مردم را جهاد فی سبیل ا... دانست و گفت: همه باید تلاش کنیم که نظرات و حرف دل مردم را با گوش جان پذیرا باشیم و جهت حل مشکلات جامعه، تمام همت و تلاش خود را به کار گیریم.

مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری اصفهان نیز از همراهی ذوب آهن اصفهان در برگزاری این همایش قدردانی نمود و افزود: یکی از وظایف اصلی و حیاتی تمام مسئولین پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات مردم است و هر روز باید با انگیزه و توان بیشتر برای خدمت به مردم تلاش کنیم.

این همایش با سخنرانی نمایندگان منتخب بخشداران استان اصفهان، جلسه پرسش و پاسخ و ارائه نقطه نظرات کارشناسان دفتر امور روستایی و شورا‌های استانداری همراه بود و در پایان نیز حاضرین در این همایش از بخش‌های مختلف خط تولید ذوب آهن اصفهان بازدید کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: