کد خبر : ۲۶۰۷۹۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:
۰۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ گفت:مشترکان بسیار پرمصرف تهرانی در صورت کاهش ندادن مصرف برق با محدودیت‌های قانونی مواجه خواهند شد.

محدودیت قانونی برای مشترکان برق پرمصرف

بورس نیوز: کامبیز ناظریان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اظهار کرد: مشترکان بسیار پرمصرف تهرانی در صورت کاهش ندادن مصرف برق با محدودیت‌های قانونی مواجه خواهند شد.

وی ادامه داد: بالغ بر ۶۵ درصد از مشترکان تهرانی الگوی مصرف تعیین شده را رعایت کرده‌اند که از همراهی و همکاری شهروندان تهرانی در مدیریت بار شبکه توزیع برق پایتخت تقدیر می‌کنیم.

مدیرعامل برق پایتخت خاطرنشان کرد: با وجود افزایش قابل‌توجه مصرف برق در کشور طی سال جاری شاهد هستیم که با همکاری مردم فهیم کشور به‌ویژه شهروندان تهرانی، امسال هیچ‌گونه قطعی برق رخ نداده است و این مهم علاوه بر تلاش‌های کارکنان صنعت برق کشور، مرهون توجه ویژه هم‌وطنان به پیام‌ها و درخواست‌های ما مبنی بر لزوم مدیریت مصرف برق است.

ناظریان افزود: حدود ۳۵ درصد از تهرانی‌ها بیش از الگوی تعیین شده، برق مصرف می‌کنند که بسیاری از این مشترکان با اندکی توجه بیشتر قادر خواهند بود در دسته مشترکان کم مصرف قرار بگیرند.

وی ادامه داد: شهر تهران دارای حدود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار مشترک خانگی است که بالغ بر ۶ درصد از این مشترکان یعنی حدود ۲۰۰ هزار مشترک، ماهانه بیشتر از ۶۰۰ کیلووات‌ساعت برق مصرف می‌کنند که در راستای توزیع عادلانه منابع کشور و یارانه‌های بخش انرژی، بی‌شک بر اساس قوانین مصوب، در صورت خودداری از کاهش مصرف برق، مشمول اعمال محدودیت‌های قانونی خواهند شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: