کد خبر : ۲۶۰۸۱۸
مدیرعامل شرکت اپراتور آی تی ساز در گفتگو با بورس نیوز:
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۷
مدیرعامل شرکت اپراتور آی تی ساز گفت:این زیرساخت باعث می‌شود بانک‌ها دیگر نیاز به ایجاد شعب جدید نداشته باشند و در بانکی مثل بانک مسکن که ۱۴۰۰ شعبه دارد با این سیستم دارای ۶ هزار شعبه در دفاتر پیشخوان، آی سی تی و کاریابی‌های سراسر کشور می شود.

با نئوبانک، بانک ها نیاز به ایجاد شعب جدید ندارند

میثم سیدی، مدیرعامل شرکت اپراتور آی تی ساز در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص رونمایی از سیستم نئوبانک بانک مسکن اظهار کرد: امروز شبکه و زیرساخت ارائه خدمات شعب بانک‌ها در دفاتر پیشخوان به صورت حضوری و در نئوبانک آی تی ساز به صورت آنلاین رونمایی شد و از فردا در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین مساله این است که این زیرساخت باعث می‌شود بانک‌ها دیگر نیاز به ایجاد شعب جدید نداشته باشند و در بانکی مثل بانک مسکن که ۱۴۰۰ شعبه دارد با این سیستم دارای ۶ هزار شعبه در دفاتر پیشخوان، آی سی تی و کاریابی‌های سراسر کشور می شود.

مدیرعامل شرکت اپراتور آی تی ساز ادامه داد: کسانی که نمی‌توانند به صورت الکترونیک کار کنند به دفاتر پیشخوان مراجعه می‌کنند و کسانی که با این خدمات آشنایی دارند با مراجعه به نئوبانک بانک مسکن می‌توانند کار‌های خود را انجام دهند.

سیدی در این باره گفت: سیستم نئوبانک فقط انحصارا برای بانک مسکن نیست بلکه همه بانک‌ها می‌توانند از این خدمات استفاده کنند. هر بانکی که می‌خواهد خدمات را راحت‌تر در اختیار مردم قرار دهد یا در مناطق محروم که شعبه ندارند سیستم نئوبانک بهترین گزینه است تا بتوانند سرویس‌های خود را ارائه دهند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: