کد خبر : ۲۶۰۸۱۹
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس:
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۱
رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت باید فضای محتوایی بیشتری فراهم کند که این همفکری بیشتر اتفاق بیفتد و با ایجاد پنل‌های بهتر این هم افزایی با دقت بیشتر دنبال شود.

دولت فضای محتوایی بیشتری فراهم کند

مجتبی توانگر، رئیس کمیته اقتصاد دیجیتال کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص نمایشگاه بورس، بانک و بیمه اظهار کرد: هم افزایی و همفکری واحد‌ها و نهاد‌هایی که در حوزه بانک، بیمه و بورس فعالیت می‌کنند در کنار هم می‌تواند جهش خوبی را در این حوزه ایجاد کند.

وی افزود: نمایشگاه یکی از این ابزارهاست و می‌تواند این هم افزایی را ایجاد کند. نمایشگاه امسال در مقایسه با نمایشگاه‌های سال گذشته یک گام نسبت به گذشته جلوتر است. البته به دلیل اینکه بخش اعظمی از اقتصاد ما هنوز دولتی است، دولت باید فضای محتوایی بیشتری فراهم کند که این همفکری بیشتر اتفاق بیفتد و با ایجاد پنل‌های بهتر این هم افزایی با دقت بیشتر دنبال شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: