کد خبر : ۲۶۰۸۳۲
انتقال داده‌های آسیاتک در تیرماه به افزایش درآمد ۲ درصدی رسید؛
۰۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۴
درآمد تجمیعی "آسیاتک" طی ۴ ماه گذشته از ابتدای سال مالی به مبلغی بالغ‌بر ۳۸۸ میلیارد تومان رسید، درآمد ماهانه این شرکت در تیرماه ۱۳ درصد بالاتر از میانگین درآمد طی ۳ ماه گذشته بود.

تداوم سیر صعودی درآمدهای آسیاتک+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در گزارش فعالیت ماهانه که در تیرماه ۱۴۰۱ منتشر کرد، مجموع درآمد ماهانه خود که حاصل از فروش کالا و ارائه خدمات بود را ۱۰۶ میلیارد تومان به ثبت رساند.

درآمد تجمیعی "آسیاتک" طی ۴ ماه گذشته از ابتدای سال مالی به مبلغی بالغ‌بر ۳۸۸ میلیارد تومان رسید، درآمد ماهانه این شرکت در تیرماه ۱۳ درصد بالاتر از میانگین درآمد طی ۳ ماه گذشته بود.


بیشتر بخوانید: تقسیم سود ۷۰ ریالی در مجمع "آسیاتک"


درآمد‌های آسیاتک تا تیرماه ۱۴۰۱

درآمد ماهانه‌ای که "آسیاتک" در تیرماه از ارائه خدمات و فروش کالا حاصل کرد نسبت به خردادماه سال جاری ۲ درصد افزایش یافت و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۵ درصد رشد را طی یک سال اخیر شناسایی کرد.

مجموع درآمد تجمیعی این شرکت ۵۵ درصد افزایش را تجربه کرد به گونه‌ای که از مبلغ ۲۵۰ میلیارد تومان در سال مالی گذشته، اکنون به درآمد ۳۸۸ میلیارد تومانی رسیده است.

بیشترین درآمدی که "آسیاتک" در چهارمین ماه از سال جاری به دست آورد مربوط به بخش «درآمد خدمات اینترنت» با ۷۷ میلیارد تومان بود که می‌توان گفت نسبت به تیرماه سال گذشته رشد ۷۷ درصدی را تجربه کرد، این بخش در تیرماه تشکیل‌دهنده‌ی ۷۲ درصد از درآمد ماهانه این شرکت بود.

از طرفی «درآمد خدمات فناوری اطلاعات» توانست با مبلغی بالغ‌بر ۲۷ میلیارد تومان درآمدزایی در تیرماه، رتبه بعدی درآمدزاترین بخش "آسیاتک" را به خود اختصاص بدهد، همچنین این شرکت از فروش کالا نیز یک میلیارد تومان درآمد حاصل کرد.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: