کد خبر : ۲۶۰۹۴۴
مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس عنوان کرد:
۱۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس گفت: فضای دانش بنیان و کسب و کار‌های نوین فضایی است که به شدت نیازمند تامین مالی است.

فضای دانش بنیان به شدت نیازمند تامین مالی/یک رویدادی در نمایشگاه کیش

حمید اسکندری، مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس در گفتگو با بورس نیوز، اظهار کرد: فضای دانش بنیان و کسب و کار‌های نوین فضایی است که به شدت نیازمند تامین مالی است. از طرف دیگر از بازارسرمایه انتظار می‌رود که در حوزه‌های جدید ورود پیدا کند تا هم بتواند بازار وسیع تری را پوشش دهد و نیز بتواند مستحکم‌تر به فعالیت خود ادامه دهد.

وی افزود: ما امسال نمایشگاه کیش را مبنا قرار دادیم تا یک رویداد را بین بازار سرمایه و فضای استارت آپ‌ها و اکوسیستم کسب و کار‌های نوین رقم بزنیم و پاویون مشترک این دو بخش را در نمایشگاه کیش برگزار می‌کنیم.

اسکندری بیان کرد: با کمک معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، سازمان بورس و دیگر ارکان بازار سرمایه در تلاش هستیم تا بتوانیم شرکت‌های نوپای اکوسیستم استارتاپی کشور را به ادبیات بازار سرمایه و ادبیات ابزار‌های نوین تامین مالی توانمند کنیم و کمک کنیم بتوانند از بازار سرمایه جذب سرمایه انجام دهند و تامین مالی خود را از طریق بازار سرمایه صورت دهند.

مدیرعامل شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس گفت: از طرفی در موارد مختلف قانون تسهیلاتی برای شرکت‌ها در فضای دانش بنیان پیش بینی شده و برنامه ریزی داریم تا شرکت‌ها را به ناشران بورسی معرفی کنیم که هم از معافیت‌های مالی و اقتصادی، خدمات دانش بنیان و... استفاده کنند و هم بتوانند در فضای اقتصادی فعالیت جدی‌تر را پیش ببرند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: