کد خبر : ۲۶۰۹۴۸
مدیر مرکز ارتباط بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز:
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
مدیر مرکز ارتباط بازار سرمایه گفت: مرکز ارتباط بازار سرمایه ظرفیت پذیرش روزانه ۱۲ هزار تماس و سالانه بیش از ۳ میلیون تماس را دارد و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات هستیم.

ظرفیت پذیرش روزانه ۱۲ هزار تماس در مرکز ارتباط بازار سرمایه

حمیده احمدی، مدیر طرح و برنامه شرکت توسعه مدیریت و آموزش بورس و مدیر مرکز ارتباط بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز، اظهار کرد: مرکز ارتباط بازار سرمایه از دی ماه ۱۳۹۲ با تعداد ۹ اپراتور آغاز به کار کرد و در سال ۱۳۹۹ با افزایش مخاطبان بازار سرمایه و دارندگان سهام عدالت این جمعیت به ۶۰ میلیون افزایش پیدا کرد.

وی افزود: فضا به سمتی رفت که به فکر افتادیم تا مرکز ارتباط را توسعه دهیم تا پاسخگویی سریعتر، شفاف و بهتری را به افراد داشته باشیم. از انتهای سال ۱۴۰۰ توسعه آغاز و از ابتدای سال ۱۴۰۱ با شماره ۶۳۷۵ در خدمت مخاطبان بازار سرمایه هستیم.

مدیر مرکز ارتباط بازار سرمایه گفت: مرکز ارتباط بازار سرمایه از ساعت ۸:۰۰ صبح در ساعت آغاز به کار بازار سرمایه شروع به کار می‌کند و تا ساعت ۱۶:۰۰ آمادگی پاسخگویی به مخاطبان را دارد. مخاطبان می‌توانند ضمن سوالات خود در نظرسنجی‌های ما شرکت کنند.

احمدی گفت: مرکز ارتباط بازار سرمایه ظرفیت پذیرش روزانه ۱۲ هزار تماس و سالانه بیش از ۳ میلیون تماس را دارد و آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات هستیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: