کد خبر : ۲۶۱۰۰۷
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۷
سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص نحوه توزیع و تخصیص اعتبارات تصویب شد.

تصویب تحقیق و تفحص از سازمان برنامه در مجلس

بورس نیوز: محمدمهدی مفتح، سخنگوی کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد:: دستور کار اول نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بررسی لایحه اصلاح بند (ه) تبصره (۷) لایحه بودجه سال جاری بود که به تغییر حقوق ورودی گمرکی اختصاص دارد بود.

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت، ادامه داد: با توجه به ابهامات و سوالاتی که اعضای کمیسیون در خصوص لایحه اصلاح بند (ه) تبصره (۷) لایحه بودجه سال جاری داشتند تصمیم‌گیری در خصوص آن به نشست‌های بعدی موکول شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم گفت: تحقیق و تفحص از سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص نحوه توزیع و تخصیص اعتبارات مربوط به سهم سه درصد مناطق محروم و نفت‌خیز، کرونا و هزینه‌کرد اعتبارات تخصیص یافته به استان خوزستان تصویب شد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: