کد خبر : ۲۶۱۰۳۵
مدیر عامل صنایع شیر ایران:
۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
مدیر عامل صنایع شیر ایران گفت: صادرات محصولات ما به ترتیب به کشور‌های عراق، افغانستان، ارمنستان، روسیه، پاکستان و سایر کشورهاست، اما قطعا با توجه به شرایطی که در روسیه وجود دارد تمایل ما توسعه صادرات به اوراسیا خواهد بود.

تمایل به توسعه صادرات به اوراسیا را داریم

علی اصغرمحمد پور، مدیر عامل صنایع شیر ایران در گفتگو با بورس نیوز، در خصوص سرمایه گذاری این شرکت اظهار کرد: ما در حوزه‌های مختلف به ویژه در حوزه شیر‌های‌ ESLبا ماندگاری بالا سرمایه گذاری می‌کنیم و عمده سرمایه گذاری ما در سال جاری در شرکت‌های کشت و صنعت خواهد بود تا بتوانیم شرکت‌های کشت و صنعت را توسعه داده و بتواند بخش عمده‌ای از شیرخام شرکت‌ها را تامین کنیم.

وی افزود: در حوزه کشت و صنعت یک مجتمع دامپروری بزرگ راه اندازی می‌شود.

محمدپور درخصوص مقاصد صادراتی شرکت صنایع شیر ایران گفت: صادرات محصولات ما به ترتیب به کشور‌های عراق، افغانستان، ارمنستان، روسیه، پاکستان و سایر کشورهاست، اما قطعا با توجه به شرایطی که در روسیه وجود دارد تمایل ما توسعه صادرات به اوراسیا خواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: