کد خبر : ۲۶۱۰۳۸
سخنگوی صنعت برق گفت:
۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۹
سخنگوی صنعت برق گفت: روز گذشته اوج نیاز کشور به برق، ۶۶ هزار و ۵۰۰ مگاوات بود که در مقایسه با روز مشابه سال گذشته، از ۹ درصد رشد برخوردار بوده و پیش بینی می‌شود، این رقم امروز به ۶۷ هزار و ۵۰۰ مگاوات برسد.

اوج نیاز کشور به برق/ مصرف برق ۹ درصد رشد کرد

بورس نیوز: مصطفی رجبی مشهدی، مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق کشور، درخصوص میزان مصرف برق اظهار کرد: روز گذشته اوج نیاز کشور به برق، ۶۶ هزار و ۵۰۰ مگاوات بود که در مقایسه با روز مشابه سال گذشته، از ۹ درصد رشد برخوردار بوده و پیش بینی می‌شود، این رقم امروز به ۶۷ هزار و ۵۰۰ مگاوات برسد.

وی با بیان این که افزایش ۹ درصدی مصرف، معادل نیاز دو تا سه استان به برق است، افزود: حداکثر مصرف در ساعات ۱۴ تا ۱۵ امروز نسبت به روز گذشته، بیش از هزار و ۷۰۰ مگاوات افزایش نشان می‌دهد.

سخنگوی صنعت برق همچنین با تاکید بر این که ساعات ۱۲ تا ۱۸ در طول روز و ۲۰ تا ۲۳ در طول شب، ساعات اوج مصرف برق هستند، با توصیه به هیئت‌های مذهبی برای رعایت ایمنی در تامین برق، از آن‌ها درخواست کرد که شب‌ها از لامپ‌های کم مصرف و فوق کم مصرف استفاده کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: