کد خبر : ۲۶۱۰۷۷
فرآوری کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا تاکنون صادرات نداشت؛
۱۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰
درآمد‌های عملیاتی این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار داخل کشور به دست آمد، همچنین سرمایه اعلام‌شده از سوی این شرکت معدنی ۳۲ میلیارد تومان به ثبت رسیده است.

بورس نیوز:

شرکت فرآوری کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد‌های ثبت‌شده طی دوره یک‌ماهه را مبلغی بالغ‌بر ۷۶ میلیارد تومان گزارش کرد، میزان درآمدی که این شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه شناسایی کرد برابر با ۲۳۴ میلیارد تومان بود.

درآمد‌های عملیاتی این شرکت معدنی از فروش محصولات در بازار داخل کشور به دست آمد، همچنین سرمایه اعلام‌شده از سوی این شرکت معدنی ۳۲ میلیارد تومان به ثبت رسیده است.

میزان درآمد حاصل‌شده "خکمک"

"خکمک" نسبت به ماه گذشته شاهد اُفت ۱۴ درصدی درآمد‌های عملیاتی خود از فروش محصول کمک فنر بود و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۴۳ درصد افزایش درآمد ماهانه را تجربه کرد.

عقب‌نشینی

مقدار فروش محصول «انواع کمک فنر» شرکت فرآوری کارخانجات کمک فنر ایندامین سایپا در تیرماه برابر با ۴۳۹ هزار و ۶۶۳ تن بود و همان‌طور که گفته شد تمامی درآمد شرکت از طریق فروش محصولات در بازار داخلی بود و طی ۴ ماه گذشته هیچ‌گونه فعالیتی در بازار خارج از کشور نداشته است اما، با این تفاوت که طی دوره مشابه این شرکت درآمد صادراتی ۳۸۷ میلیون تومانی داشته است.

این شرکت از ابتدای سال مالی تا انتهای تیرماه ۱۴۰۰ درمجموع یک میلیون و ۶۸۵ هزارتن فروش داشت که نسبت به فروش شرکت در مدت مشابه سال گذشته نیز افزایش ۴ درصدی داشت و به همین مقدار فروش را تجربه کرد.

پرفروش‌ترین محصول "خکمک" در تیرماه مربوط به کمک فنر تیپ ۶۷ بود که طی این دوره درآمد ۳۸ میلیارد تومانی را به ثبت رساند، نرخ فروش محصول «کمک فنر تیپ ۶۷» در تیرماه حدود ۶۰۴ هزار تومان در ازای هر تن شناسایی شد که نسبت به ماه گذشته با کاهش نرخ فروش ۲ درصدی روبه‌رو بود.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: