کد خبر : ۲۶۱۲۷۴
درآمد ماهانه "پکویر" در تیر ماه ۲ درصد بالاتر از میانگین بود؛
۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۴
شرکت کویر تایر در تیرماه رشد ۶۸ درصد درآمد‌های خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته را شاهد بود، میزان درآمدی که طی ۷ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به دست آمد نیز نسبت به سال مالی گذشته ۲۶ درصد افزایش را به دنبال داشت.

رشد سالانه مقدار تولید کویر تایر+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت کویر تایر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به تیرماه سال ۱۴۰۱ مجموع درآمد عملیاتی خود که حاصل از فروش محصولات بود را طی این دوره برابر با ۲۰۱ میلیارد تومان اعلام کرد و درآمد‌های تجمیعی این شرکت تایر ساز طی ۷ ماه گذشته از ابتدای سال مالی تاکنون یک هزار و ۳۸۸ میلیارد تومان شناسایی کرد.

رشد سالانه مقدار تولید کویر تایر+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که "پکویر" از ابتدای سال مالی تاکنون از خود بر جای گذاشت مربوط به فروش محصولات در بازار داخلی بود، همچنین درآمد عملیاتی که این شرکت از خود بر جای گذاشت نسبت به میانگین درآمد ماهانه خود طی ۶ ماه گذشته ۲ درصد بالاتر بود.

درآمد‌های ماهانه کویر تایر 

شرکت کویر تایر در تیرماه رشد ۶۸ درصد درآمد‌های خود نسبت به دوره مشابه سال گذشته را شاهد بود، میزان درآمدی که طی ۷ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی به دست آمد نیز نسبت به سال مالی گذشته ۲۶ درصد افزایش را به دنبال داشت.

رشد سالانه درآمد عملیاتی کویر تایر+بورس نیوز

کویر تایر در تیرماه ۲ محصول «تایر و فلپ» را به فروش رساند، درآمدزاترین محصول کویر تایر در تیرماه سال جاری مربوط به محصول «تایر» با ۲۰۱ میلیارد تومان بود، نرخ فروش محصول «تایر» در بازار داخل کشور ۸۳ میلیون ۳۳۲ هزار تومان در ازای هر تن به ثبت رسید، نرخ فروش این محصول در این بازار با رشد ۴ درصدی روبه‌رو بود.

مقدار فروش محصولات "پکویر"

شرکت کویر تایر در پایان تیرماه سال جاری ۲ هزار و ۴۱۴ تن از محصولات خود را در بازار داخل کشور به فروش رساند که حجم عمده‌ای از این مقدار فروش متعلق به فروش محصول «تایر» بود، کویر تایر طی ۷ ماه سپری‌شده از سال مالی موفق به فروش ۱۸ هزار و ۸۶۱ تن از محصولات خود شد.

رشد سالانه مقدار فروش کویر تایر+بورس نیوز

مقدار فروش ماهانه "پکویر" در تیرماه افزایش ۲۴ درصدی را در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته تجربه کرد، شرکت کویر تایر در تیرماه توانست ۲ هزار و ۷۳۱ تن «تایر» تولید کند که این مقدار تولید در مقایسه با سال گذشته ۶ درصد رشد را به همراه داشت.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: