کد خبر : ۲۶۱۳۵۳
کدام شرکت‌ها در هفته جاری به مجمع می‌روند؛
۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۶
شرکت‌هایی که طی یک هفته جاری، مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) و مجمع عمومی فوق‌العاده‎ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساسنامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، افزایش سرمایه ویا تغییر نام شرکت) تصمیم‌گیری می‌کنند.

حضور ۷ شرکت در مجمع تا پایان هفته+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت‌هایی که از بیست و چهارم تا بیست و ششم مردادماه سال ۱۴۰۱ مجمع خود را برگزار می‌کنند شامل شرکت‌های کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی، نیرو سرمایه، حفاری شمال، نوش مازندران، معادن منگنز ایران، گروه صنعتی و معدنی امیر و توسعه بازرگانی آهن و فولاد میلاد می‌شوند.

شرکت‌هایی که از آن‌ها نام برده شد مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) و مجمع عمومی فوق‌العاده‎ خود را برگزار خواهند کرد و در خصوص (تطابق اساس‌نامه شرکت با نمونه اساسنامه سازمان بورس، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، افزایش سرمایه ویا تغییر نام شرکت) تصمیمگیری می‌کنند.

شرکت‌ها در این تاریخ گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهم‌تر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

حضور ۷ شرکت در مجمع تا پایان هفته+بورس نیوز

کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام کارخانجات کاشی و سرامیک سعدی در تاریخ ۲۷ اردیبهشت‌ماه برگزار شد که با تنفس همراه بود، از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردید تا در تاریخ ۲۴ مردادماه حضور پیدا کنند.

"کسعدی" در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را ۴۱ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۸۲۱ ریال سود حاصل کرد.

مجموع درآمد عملیاتی که "کسعدی" طی یک سال اخیر به ثبت رساند برابر با ۲۱۰ میلیارد تومان بود، مجموع درآمد‌هایی که طی این دوره شناسایی شد نسبت به دوره مشابه ۵۰ درصد افزایش پیدا کرد.

"کسعدی" از ۱،۰۰۵ریال سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد بین سهامداران خود سود نقدی ۸۷۰ ریالی (معادل ۸۷ درصد) پرداخت کرد.

حفاری شمال

از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت گردید تا در تاریخ ۲۵ مردادماه حضور پیدا کنند و دستور جلسه این مجمع به منظور استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۰/۱۲/۲۹، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره خواهد بود.

"حفاری" در آخرین صورت مالی خود که مربوط به دوره منتهی به پایان اسفندماه ۱۴۰۰ است، میزان سود خالص خود را ۲۰۷ میلیارد تومان به ثبت رساند و بر اساس این صورت مالی حسابرسی شده، در ازای هر سهم ۲۳۱ ریال سود حاصل کرد.

درآمد‌های عملیاتی که "حفاری" طی این دوره سالیانه به ثبت رساند برابر با یک هزار و ۷۰۷ میلیارد تومان اعلام شد که نسبت به سال مالی گذشته ۴۳ درصد رشد پیدا کرد.

"حفاری" از ۸۶۴ ریال سود خالصی که به ازای هر سهم در مجمع عمومی عادی سال مالی گذشته اعلام کرد معادل ۱۰ درصد به سهامداران خود سود پرداخت کرد.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: