کد خبر : ۲۶۱۶۷۴
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس:
۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۲
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این سند حکم و الزامی را برای طرفین ایجاد نمی‌کند و به مانند یک تفاهم برای همکاری در زمینه‌های مشترک است. سند همکاری ایران چین مسکوت نشده و در حال اجرا است.

سند همکاری ایران چین در حال اجراست

بورس نیوز: محمدرضا پورابراهیمی، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در ارزیابی خود درباره اجرای توافق ۲۵ ساله ایران و چین و سرنوشت آن اظهار کرد: مفاد و محور‌های سند ۲۵ ساله ایران و چین به صورت مجزا مورد پیگیری است.

وی تاکید کرد: البته ما باید در موضوع بخش‌های مختلف آن از مسئولین گزارش لازم را دریافت کنیم تا ببینیم اقدامات در بخش‌های مختلف تا کجا پیش رفته است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این سند در حال اجراست و مورد پیگیری مسئولین قرار گرفته است.

نماینده مردم کرمان در خانه ملت ادامه داد: موضوعات مختلف اعم از تجارت فی مابین، موضوعات زیرساختی و همکاری‌های مشترک در این بخش مدنظر قرار دارد.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس ادامه داد: البته اینکه این همکاری‌ها در قالب یک سند و برنامه تعهدآور برای دوطرف باشد، نیست چراکه از نظر ما این سند یک تفاهم نامه بوده است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: این سند حکم و الزامی را برای طرفین ایجاد نمی‌کند و به مانند یک تفاهم برای همکاری در زمینه‌های مشترک است.  سند همکاری ایران چین مسکوت نشده و در حال اجرا است.

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: