کد خبر : ۲۶۱۶۸۱
مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری:
۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۰
مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: قیمت‌ها مصوب شده و از هر مبدا قیمت بلیت متفاوت است. اگر قرار باشد تغییر قیمت کند فقط ستاد مرکزی اربعین این کار را انجام می‌دهد که در رابطه با آن نیز اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد.

قیمت بلیت اتوبورس های اربعین مصوب شد

بورس نیوز: با اشاره به دریافت برخی گزارش‌ها مبنی بر فروش بلیت اتوبوس‌های اربعین به‌صورت پیش‌فروش یا سرویس‌های دربستی، اظهار کرد: زائران اربعین حسینی برای عزیمت به مرز‌های خروجی فقط در داخل پایانه‌های مسافربری به شرکت‌های حمل‌ونقل مراجعه کنند.

وی ادامه داد: بر اساس گزارش‌هایی که به سازمان راهداری رسیده، یک سری افراد سودجو و واسطه‌گر از تقاضای بالا برای سفر‌های اربعین سوءاستفاده کرده و با مالک و راننده اتوبوس قرارداد‌های خارج از چارچوب قیمت‌های بلیت‌های اربعین منعقد می‌کنند.

وی با تاکید بر این‌که مردم برای تهیه بلیت فقط به پایانه‌ها مراجعه کنند، افزود: به دلیل تقاضای بالا و ناوگان محدود، سازمان راهداری تمهیدات لازم برای سرویس‌های فوق‌العاده اتوبوس برای انتقال زائران به مرز‌های خروجی را اندیشیده است. از این رو مردم در صورتیکه نتوانستند بلیت اتوبوس تهیه کنند روز بعد برای این کار اقدام کنند.

مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تاکید مجدد بر این‌که سرویس‌های دربستی و پیش‌فروش بلیت اتوبوس‌های اربعین مورد تایید نیست، گفت: به مالکان و رانندگان اتوبوس اخطار می‌دهیم که وارد این موضوع نشوند، در صورتیکه این تخلف محرز شود اجازه فعالیت آن‌ها در حمل‌ونقل مسافری برای همیشه لغو خواهد شد.

باقرجوان با اشاره به این‌که سفر‌های اربعین یک موضوع معنوی که همه باید در آن مشارکت داشته باشند، اضافه کرد: اجازه نخواهیم داد هیچ خللی در این سفر‌ها به وجود آید.

وی درباره قیمت بلیت اتوبوس‌های اربعین نیز گفت: قیمت‌ها مصوب شده و از هر مبدا قیمت بلیت متفاوت است. اگر قرار باشد تغییر قیمت کند فقط ستاد مرکزی اربعین این کار را انجام می‌دهد که در رابطه با آن نیز اطلاع‌رسانی انجام خواهد شد.

وی بیان کرد: تابلو‌های قیمت در پایانه‌ها نصب شده و هیچ شرکتی نمی‌تواند خارج از عدد مصوب قیمت، دریافتی داشته باشد. برای نظارت بر این موضوع همکاران ما در سازمان راهداری و وزارت صمت در پایانه‌ها مستقر هستند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: