۰۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۷
عصر روز سه‌شنبه یکم شهریور ماه، سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد کشور، رئیس دانشگاه آزاد استان هرمزگان به همراه تنی چند از مسئولان دانشگاه، ضمن بازدید از خطوط تولید فولاد هرمزگان، با معاونان و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کردند.

مسئولان دانشگاه آزاد از فولاد هرمزگان بازدید کردند

بورس نیوز: در این بازدید مجید مشکینی سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد کشور و محمد حسین رنجبر رئیس دانشگاه آزاد استان هرمزگان ضمن بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات خود نسبت به صنعت فولاد، تمایل این نهاد را در رابطه با تعمیق همکاری‌های دو طرفه ابراز کردند.

سرپرست معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد با بیان اینکه این دانشگاه بیش از ۲۰ درصد از سهام فولاد مکران را در اختیار دارد، عنوان کرد: دانشگاه آزاد ظرفیت‌های عظیمی برای همکاری با صنعت دارد و پژوهش‌ها و نوآوری‌های زیادی در این دانشگاه به دست دانشجویان و اساتید رقم خورده است. صنعت می‌تواند از این پتانسیل‌ها به خوبی استفاده کند.

علیرضا کاظمی، معاون تکنولوژی و توسعه شرکت فولاد هرمزگان نیز در این دیدار بیان کرد: صنعت مانند یک موجود زنده پویا و روان است و همواره تغییرات زیادی در نوآوری‌ها و تکنولوژی‌های نوین صنعت فولاد مشاهده می‌شود. صنعت نمی‌تواند مدت زیادی منتظر دانشگاه برای نوآوری بماند و باید رو به جلو حرکت کند.

وی افزود: شرکت فولاد هرمزگان بسیاری از نیاز‌های خود را از طریق دانشگاه برطرف می‌کند و ظرفیت‌های خوبی را در این رابطه ایجاد کرده‌ایم. در پایگاه اینترنتی فولاد هرمزگان این ظرفیت برای برطرف کردن نیاز دیده شده است و هم‌اکنون با برخی مراکز پژوهشی و دانشگاهی همکاری‌های نزدیکی داریم. دانشگاه آزاد نیز می‌تواند نیاز ما را هم از طریق پایگاه اینترنتی و هم از طرق مختلف از جمله مراکز پژوهشی برطرف کند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: