کد خبر : ۲۶۱۷۲۴
درآمد "شفارا" در مردادماه ۱۶ درصد پایین‌تر از میانگین بود؛
۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۵
بیشترین درآمدزایی پتروشیمی فارابی از فروش «انیدرید فتالیک PAF» با ۳۶ میلیارد تومان بود، این کسب درآمد مربوط به بازار صادراتی بود و نرخ فروش آن در مردادماه نسبت به ماه گذشته بدون تغییر باقی ماند، در بازار داخل کشور نیز همین محصول عنوان درآمدزاترین محصول را در اختیار داشت.

کاهش درآمد ۳۱ درصدی پتروشیمی فارابی+بورس نیوز

بورس نیوز:

پتروشیمی فارابی در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد‌های عملیاتی خود را از فروش محصولات بالغ‌بر ۷۰ میلیارد تومان شناسایی کرد و ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی نیز مجموع درآمد تجمیعی را برابر با ۴۰۵ میلیارد تومان به ثبت رساند.

"شفارا" درآمد ماهانه‌ای که طی این دوره از خود بر جای گذاشت مربوط به بخش‌های فروش محصولات در بازار داخل و خارج از کشور و ارائه خدمات بود، بیشترین درآمدزایی این پتروشیمی متعلق به بازار خارج از کشور با ۳۶ میلیارد تومان بود، این بازار در مردادماه ۵۱ درصد از سهم درآمد‌ها را به خود اختصاص داد.

درآمد‌های عملیاتی "شفارا" در مردادماه

درآمد ماهانه‌ای که پتروشیمی فارابی در مردادماه از فروش محصولات کسب کرد نسبت به ماه گذشته ۳۱ درصد کاهش پیدا کرد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۵ درصد (۳ میلیارد تومان) افزایش یافت، درآمد تجمیعی که "شفارا" طی این دوره ۵ ماهه به دست آورد نسبت به سال گذشته ۲۶ درصد رشد را به دنبال داشت.

کاهش درآمد ۳۱ درصدی پتروشیمی فارابی+بورس نیوز

بیشترین درآمدزایی پتروشیمی فارابی از فروش «انیدرید فتالیک PAF» با ۳۶ میلیارد تومان بود، این کسب درآمد مربوط به بازار صادراتی بود و نرخ فروش آن در مردادماه نسبت به ماه گذشته بدون تغییر باقی ماند، در بازار داخل کشور نیز همین محصول عنوان درآمدزاترین محصول را در اختیار داشت، لازم به ذکر است که درآمدی که در مردادماه توسط این پتروشیمی شناسایی شد ۱۶ درصد پایین‌تر از میانگین درآمد‌ها طی ۴ ماه گذشته بود.

کاهش درآمد ۳۱ درصدی پتروشیمی فارابی+بورس نیوز

پتروشیمی فارابی در مردادماه سال جاری یک هزار و ۷۶۲ تن از محصولات خود را به متقاضیان فروخت و طی ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی نیز مجموع مقدار فروش محصولات خود را ۹ هزار و ۷۶۰ تن اعلام کرد، بیشترین مقدار فروش ماهانه مربوط به «انیدرید فتالیک PAF» در بازار خارج از کشور با یک هزار و ۷۷ تن بود.

"شفارا" نسبت به ماه گذشته ۲۷ درصد کاهش مقدار فروش محصولات را تجربه کرد، گفتنی است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز مقدار فروش این پتروشیمی با اُفت ۲۲ درصدی مواجه بود.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: