۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
طرح بیمه حوادث خانواده بیمه سرمد، تمامی اعضای خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد.

پوشش بیمه‌ای خاص سرمد برای همه اعضای خانواده


بورس نیوز: این شرکت با توجه جایگاه ارزشمند خانواده، بیمه‌نامه‌ای با عنوان «بیمه حوادث خانواده» طراحی کرده است که افراد خانواده شامل سرپرست خانواده، همسر، فرزندان و پدر و مادر سرپرست خانواده را تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌دهد.  

بیمه حوادث خانواده، یکی از ارزانترین محصولات بیمه‌ای است که تمامی اعضای خانواده را بدون محدودیت سنی تحت پوشش قرار می‌دهد و مواردی مانند نقص عضو، از کار افتادگی دائم (کلی و جزئی) و فوت را پوشش می‌دهد و هزینه‌های پزشکی و درمانی کل اعضای خانواده در اثر حادثه را جبران می‌کند.  

این بیمه نامه، در ۱۰ طرح با سرمایه‌های مختلف از حداقل ۲۰ میلیون تومان تا حداکثر ۲۰۰ میلیون تومان، سرمایه فوت و نقص عضو، به بیمه‌گذاران ارائه می‌شود. حداقل تعداد نفرات بیمه‌نامه در طرح بیمه حوادث خانواده، ۲ نفر (سرپرست و همسر) است.  

برای تهیه این بیمه‌نامه، بیمه‌گذاران می‌توانند به هر یک از شعب استانی و نمایندگان بیمه سرمد در سراسر کشور  مراجعه نمایند. آدرس و تلفن شعب و نمایندگان بیمه سرمد در وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir و در بخش مراکز صدور، در دسترس بیمه‌گذاران است.

بیمه سرمد که در تمام سال‌های فعالیت خود، سطح یک توانگری را با تائید بیمه مرکزی کسب کرده است، با پشتوانه بانک صادرات ایران و شبکه فروش قدرتمند خود، در تمامی استان‌های کشور نمایندگان فعال دارد. این شرکت با بیش از ۱۰۰۰ نمایندگی فعال در سراسر کشور، آماده خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی است.  

 

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: