کد خبر : ۲۶۱۸۳۱
سخنگوی دولت:
۰۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷
سخنگوی دولت گفت: برای رقابتی شدن خودرو‌ها هم افزایی خوبی بین خودروساز‌ها در حال شکل گیری است و چند خودروساز با سرمایه گذاری مشترک بدنبال تولید یک بن سازه بومی هستند که این کار باعث هم افزایی می‌شود و رقابت سازنده ایجاد می‌کند.

هم افزایی خوبی بین خودروساز‌ها در حال شکل گیری است

بورس نیوز: علی بهادری جهرمی، در بازدید از نمایشگاه تحول در صنعت خودروسازی اظهار کرد: از ابتدای سال بیش از ۳۷۰ هزار خودرو تولید و بدون ماندگاری در پارکینگ‌ها به بازار عرضه شده است.

وی افزود: بهمن ماه سال گذشته رهبر انقلاب با انتقاد از وضعیت خودرو در کشور مطالبه ایجاد تحول در این صنعت را داشتند.

سخنگوی دولت ادامه داد: سال گذشته حدود ۱۸۰ هزار خودرو ناقص در پارکینگ خودروسازان داشتیم که موجب نارضایتی مردم شده بود و مردم در انتظار دریافت خودرو بودند.

وی گفت: رییس جمهور در آن زمان هشت فرمان در حوزه خودرو صادر کردند، در ۳ حوزه تمرکز صورت گرفت که تثبیت جریان تولید و تکمیل خودرو‌های ناقص اولین مورد بود و امروز تعداد خودروی ناقص و معطل در پارکینگ‌ها به کمتر از ۱۰ هزار خودرو رسیده است.

جهرمی خاطرنشان کرد: برای رقابتی شدن خودرو‌ها هم افزایی خوبی بین خودروساز‌ها در حال شکل گیری است و چند خودروساز با سرمایه گذاری مشترک بدنبال تولید یک بن سازه بومی هستند که این کار باعث هم افزایی می‌شود و رقابت سازنده ایجاد می‌کند.

سخنگوی دولت گفت: در حوزه قطعه سازی اخیرا ۱۲ تفاهم نامه با کشور روسیه به ارزش ۷۰۰ میلیون یورو منعقد شده و اجرای آن‌ها با شیوه روبل ریال آغاز شده است.

وی درخصوص برنامه دولت برای تغییر وزرای اقتصادی بیان کرد: دولت هیچ برنامه‌ای برای تغییر در هیچ یک از وزرا ندارد، اعم از وزرای اقتصادی یا کادر اقتصادی، لذا هیچ تغییری در برنامه وجود ندارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: