۰۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
پاویون شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان ایران در نمایشگاه ایران- پاک در کشور پاکستان، با حضور بیمه سرمد، صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اتاق تعاون استان زنجان برگزار شد.

حضور بیمه سرمد در نمایشگاه شرکت‌های دانش‌بنیان ایران و پاکستان

بورس نیوز: این نمایشگاه که یکی از بزرگترین رویداد‌های مهم کشور پاکستان است، با حضور شرکت‌های ایرانی و پاکستانی در اسلام‌آباد برگزار شد. در این نمایشگاه، ۱۱ شرکت دانش‌بنیان ایرانی از استان‌های تهران، زنجان، آذربایجان غربی، اردبیل، مازندران، یزد و قزوین، آخرین دستاورد‌ها و محصولات های‌تک خود را به بازدیدکنندگان ارائه کردند.  

هم‌چنین در طول برگزاری این نمایشگاه، چندین قرارداد و تفاهم‌نامه در حوزه ایجاد مراکز تعاونی نوآوری مشترک، تولید محصولات اینترنت اشیا و برق و الکترونیک به امضا رسید.  

بیمه سرمد نیز در راستای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، به عنوان حامی بیمه‌ای محصولات دانش‌بنیان در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و بسیاری از محصولات این شرکت‌ها را تحت پوشش بیمه‌ای خود قرار داده است.  
بیمه سرمد پیش از این نیز، چندین بیمه‌نامه جامع، برای محصولات دانش‌بنیان طراحی و ارائه نموده و نقش مهمی در حمایت از خدمات و محصولات شرکت‌های دانش‌بنیان کشور داشته است.

این در حالی‌ است که بانک صادرات ایران نیز، به عنوان پشتوانه بیمه سرمد، در سال گذشته رتبه اول بانک‌های کشور در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان را در کارنامه خود دارد و به بیش از ۹۰ شرکت دانش بنیان کشور، تسهیلات ویژه پرداخت کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: