کد خبر : ۲۶۱۹۳۳
مقدار فروش معدنی و صنعتی چادرملو ۱۷ درصد افزایش پیدا کرد؛
۱۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
مقدار فروش ماهانه شرکت معدنی نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد افزایش داشت، پرفروش‌ترین محصول کچاد طی این دوره ماهانه متعلق به کنساتره آهن (خشک) است که ۴۴۵ هزار تن از این محصول به فروش رسیده است.

فروش ۴۴۵ هزارتن کنسانتره آهن توسط کچاد+بورس نیوز

بورس نیوز:

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به مردادماه سال جاری مجموع درآمد ماهانه‌ای را که از فروش محصولات تولیدی خود به دست آورد مبلغی بالغ‌بر ۲ هزار و ۵۳۳ میلیارد تومان بود و درآمد تجمیعی این شرکت معدنی طی ۵ ماه سپری‌شده از ابتدای سال مالی برابر با ۱۸ هزار و ۴۲۵ میلیارد تومان شناسایی شد.

فروش ۴۴۵ هزارتن کنسانتره آهن توسط کچاد+بورس نیوز

درآمد ماهانه‌ای که "کچاد" از فروش محصولات خود در مردادماه کسب کرد مربوط به بازار داخلی بود و طی این دوره در بازار خارج از کشور فعالیتی نداشت، میزان سرمایه اعلام‌شده این شرکت معدنی تا پایان مردادماه ۱۱ هزار و ۹۰۰ میلیارد تومان بود.

درآمد ماهانه "کچاد" تا مردادماه ۱۴۰۱

درآمدی ماهانه‌ای که "کچاد" از ابتدای سال مالی تا پایان مردادماه از فروش محصولات شناسایی کرد نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۸ درصد افزایش پیدا کرد، طی این دوره ۵ ماهه بیشترین میزان درآمدی که کچاد توانست از خود بر جای بگذارد برابر با مربوط به داخل کشور با ۱۶ هزار و ۴۹۸ میلیارد تومان بود.

میزان درآمدی که در بازار داخل کشور طی این دوره ۵ ماهه به دست آمد دربرگیرنده‌ی ۹۰ درصد از درآمد این شرکت معدنی بوده و مابقی آن نیز متعلق به فروش صادراتی بود.

بر اساس این گزارش، بیشترین درآمد ماهانه "کچاد" در مردادماه از فروش محصول «کنسانتره آهن (خشک)» با یک هزار و ۲۲۴ میلیارد تومان بود، نرخ فروش این محصول در مردادماه ۲ میلیون و ۷۵۱ هزارتومان درازای هر تن مورد معامله قرار گرفت، روند نرخ فروش این محصول نسبت به ماه گذشته ۱۱ درصد کاهش یافته است.

مقدار فروش ماهانه "کچاد"

فروش ۴۴۵ هزارتن کنسانتره آهن توسط کچاد+بورس نیوز

شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مردادماه سال جاری توانست یک میلیون و ۳۱۰ هزار تن از محصولات خود را به فروش برساند، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز مجموع فروش محصولات این شرکت برابر با ۶ میلیون و ۶۹۳ هزارتن به ثبت رسید.

مقدار فروش ماهانه این شرکت معدنی نسبت به ماه گذشته ۱۷ درصد افزایش داشت، پرفروش‌ترین محصول کچاد طی این دوره ماهانه متعلق به کنساتره آهن (خشک) است که ۴۴۵ هزار تن از این محصول به فروش رسیده است.

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: