کد خبر : ۲۶۱۹۶۹
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت:
۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۴
معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: فروش بلیط‌ های اربعین فقط از طریق سایت‌های خود ایرلاین‌ها صورت می‌گیرد و آژانس‌های هواپیمایی فروش بلیط نخواهند داشت.

امکان فروش بلیت هوایی اربعین فقط از ایرلاین ها

بورس نیوز: شهریار افندی زاده، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی درباره تمهیدات اندیشیده شده برای تسهیل در تردد زائرین اربعین، اظهار کرد: در حمل و نقل ریلی افزایش قیمتی وجود نخواهد داشت و با تاکید مقام عالی وزارت راه و شهرسازی قیمت بلیت رفت و برگشت تهران – نجف و تهران – بغداد از ۱۵ شهریورماه ۶ میلیون تومان تعیین شد که نسبت به قیمت‌های قبل، کاهش پیدا کرده است.

وی افزود: در بخش حمل و نقل جاده‌ای هم با جابه‌جایی حدود ۱/۵ میلیون زائر اربعین در ناوگان حمل و نقل عمومی و حدود ۳ میلیون نفر در بخش حمل و نقل شخصی روبه‌رو هستیم.

معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: ما نرخ همه انواع بلیت‌ها را در پایانه‌ها درج کرده‌ایم و همچنین تاکید شده که اتوبوس‌ها به هیچ عنوان نباید دربستی باشند و با متخلفان برخورد می‌شود.

افندی زاده افزود: فروش بلیط‌ های اربعین فقط از طریق سایت‌های خود ایرلاین‌ها صورت می‌گیرد و آژانس‌های هواپیمایی فروش بلیط نخواهند داشت.

وزیر راه و شهرسازی از الزام صدور بلیط برای زائران خبر داد و عنوان کرد: چنانچه زائری شکایتی در این رابطه دارند، می‌تواند با مراجعه به مدیرانی که در سازمان پایانه‌ها مستقر هستند یا با تماس با تلفن گویا ۱۴۱ شکایت خود را مطرح کند.

 

پایان مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: