۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۰
همزمان با گرامیداشت هفته دولت، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان به همراه دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس از مراکز نگهداری معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر و بیت‌النبی (ص) بازدید کردند.

بازدید مدیرعامل فولاد هرمزگان از مراکز نگهداری معلولین ذهنی بهزیستی بندرعباس

بورس نیوز: همزمان با نکوداشت هفته دولت و نیز به منظور استفاده از ظرفیت‌ها و فرصت‌های موجود در صنایع، در راستای خدمت‌رسانی به جامعه هدف سازمان بهزیستی، علیرضا احمدی‌منش دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس با همراهی دکتر عطاالله معروفخانی مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان و جمعی از مدیران ارشد این مجموعه در مراکز نگهداری از معلولین ذهنی حبیب ابن مظاهر و بیت‌النبی (ص) حضور یافتند.

احمدی‌منش، دادستان بندرعباس با تقدیر از توجه فولاد هرمزگان در تمام عرصه‌های مسئولیت‌های اجتماعی، بیان کرد: خدمت به مستضعفین و افراد کم‌برخوردار و نیازمند جامعه به ویژه افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی که در مراکز نگهداری می‌شوند باید از حمایت شرکت‌ها و صنایع برخوردار باشند. شرکت فولاد هرمزگان در بین صنایع استان یک نمونه است و نگاه مسئولانه‌تری دارد. این شرکت همیشه در صحنه حاضر است. این شرکت در تمام حوزه‌ها مشارکت فعال دارد و از تیم مدیریتی فولاد هرمزگان کمال تشکر را داریم.

معروفخانی نیز در این بازدید عنوان کرد: شرکت فولاد هرمزگان در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود از هیچ گونه تلاش و کوششی در جهت خدمت. رسانی به جامعه هدف سازمان بهزیستی دریغ نخواهد ورزید.

وی افزود:خدمت به نیازمندان و معلولین دارای اجر اخروی و معنوی بسیار است که این تفکر، فولاد هرمزگان را در مسیر خدمت‌رسانی به این قشر از افراد جامعه راسخ‌تر می‌کند.

گفتنی است که پیش از این فولاد هرمزگان در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی شرکت فولاد هرمزگان مشکل سردخانه مرکز نگهداری معلولین حبیب ابن مظاهر را حل کرده بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: