۱۳ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۲
سید رضا فاطمی امین وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر به همراه وجیه الله جعفری رئیس هیات عامل ایمیدرو، حاجی حسینی معاونت پارلمانی صمت، استاندار یزد، جمعی از نمایندگان مردم استان یزد در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل صمت و مدیران استان، از مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد بازدید کردند.

بازدید وزیر صمت از مجتمع صنعتی چادرملو

بورس نیوز: در این بازدید طاهر زاده، مدیر عامل چادرملو ضمن بیان توضیحاتی در خصوص فعالیت واحد‌های مستقر در این مجتمع، شامل کارخانه گندله سازی، کارخانه احیای مستقیم آهن اسفنجی و کارخانه تولید شمش فولادی گزارشی از روند فعالیت‌های پنج ماهه و برنامه‌های سال جاری ارائه کرد و به تشریح طرح‌های توسعه برنامه ریزی شده شرکت چادرملو پرداخت.

وی همچنین اظهار امیدواری نمود با اجرای طرح‌های توسعه در دست اقدام شاهد ارزش آفرینی افزون‌تر در اقتصاد ملی باشیم. وزیر صمت نیز از تلاش‌های مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو تقدیر و تشکر کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: