کد خبر : ۲۶۲۰۶۵
مدیرعامل شرکت توانیر گفت:
۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۳
مدیرعامل شرکت توانیر گفت: با توجه به پایداری شبکه برق و مدیریت مصرف در همه بخش ها، تراز واردات و صادرات به صورت کلی از ابتدای پیک تاکنون مثبت بوده است.

تراز مثبت صادرات و واردات برق در سال جاری

بورس نیوز: آرش کردی، مدیرعامل توانیر اظهار کرد: سال گذشته یک دوم از حجم مبادلات برق را صادرات تشکیل داده و پیش بینی می‌شود دو سوم از حجم مبادلات امسال صادرات و یک سوم واردات باشد.

مدیر عامل توانیر ضمن اشاره به انرژی خیز بودن کشور ادامه داد: با وجود منابع فراوان انرژی و همچنین وجود ۳ ماه محدودیت، وزارت نیرو سیاست‌های صادراتی را حفظ می‌کند و این موضوع به پایداری شبکه هم کمک خواهد کرد.

کردی اضافه کرد: گیرنده‌های خارجی خدمات برق ایران، انتظاراتی دارند که باید حداقل‌ها را حفظ کند. در سال ۱۴۰۰ قرارداد‌های صنعت برق به صورتی است که در ماه‌های اوج مصرف، در کف صادرات تداوم داشته باشد و برای شبکه مشکلی به وجود نیاورد. ضمن اینکه مشکلات حقوقی هم پیدا نشود و مطلوبیت صادرات در سایر فصول وجود داشته باشد.

مدیرعامل شرکت توانیر اعلام کرد: با توجه به پایداری شبکه برق و مدیریت مصرف در همه بخش ها، تراز واردات و صادرات به صورت کلی از ابتدای پیک تاکنون مثبت بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: