۱۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۵
مدیرعامل شرکت سیمان کردستان گفت: پس از گذشت ۱۶ سال از تلاش برای ارتقای ظرفیت تولید کلینکر در این مجموعه سرانجام این هدف محقق شد و ظرفیت تولید به ۳ هزار تن در روز رسیده است.

فزایش ظرفیت تولید کلینکر به ۳ هزار تن در روز در سیمان کردستان

بورس نیوز: رضا نیک‌پور، مدیرعامل شرکت سیمان کردستان گفت: پس از گذشت ۱۶ سال از تلاش برای ارتقای ظرفیت تولید کلینکر در این مجموعه سرانجام این هدف محقق شد و ظرفیت تولید به ۳ هزار تن در روز رسیده است.


وی افزود: شرکت سیمان کردستان در سال ۱۳۷۵ با ظرفیت روزانه ۲۲۰۰ تن در روز به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل سیمان کردستان بیان کرد: در سال ۱۳۸۵ توسط شرکت LVT تایلند پروژه افزایش ظرفیت در این مجموعه به منظور دستیابی به ظرفیت تولید سه هزار تن در روز آغاز شد، اما متاسفانه از همان ابتدای کار و در فرآیند گرم کردن کوره، این پروژه با مشکل مواجه شد و از انجام هدف خود بازماند.

نیک پور گفت: از ابتدای سالجاری با هدف افزایش راندمان عملکرد کوره تا سقف ۳ هزار تن و کاهش آلودگی، عملیات طراحی و ساخت و تعویض سیکلون یک در دستور کار قرار گرفت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: