کد خبر : ۲۶۲۱۶۵
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی:
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۵
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه اکثر مراجعه‌کنندگان به دفتر نمایندگان مجلس، در حوزه مسکن است و نشان می‌دهد که این موضوع به یک چالش جدی در جامعه تبدیل شده که این مطلبد با نگاه ویژه‌ای به این موضوع توجه شود.

مسکن، چالش جدی در جامعه است

بورس نیوز: علیرضا سلیمی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره مشکلات مسکن در دیدار اعضای هیأت دولت اظهار کرد: مشکل مسکن امروز به یک معضل جدی برای مردم تبدیل شده و مردم نیز در موضوع قیمت خرید و اجاره‌بهای مسکن با مشکلات جدی مواجه هستند.

وی با بیان اینکه رفع مشکلات حوزه مسکن باید از اولویت‌های دولت باشد، افزود: مطالبه اکثر مراجعه‌کنندگان به دفتر نمایندگان مجلس، در حوزه مسکن است و نشان می‌دهد که این موضوع به یک چالش جدی در جامعه تبدیل شده که این مطلبد با نگاه ویژه‌ای به این موضوع توجه شود.

عضو هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: دستگاه‌های مسئول باید به موضوع مسکن ورود جدی داشته باشند و اقدامات لازم را در این زمینه را نیز انجام دهند.

سلیمی با بیان اینکه در حوزه مسکن ملی باید اقدامات جدی صورت گیرد، افزود: مسکن یک پیشران اقتصادی است و ۱۸۶ شغل به بحث مسکن وابسته است که اگر این حوزه به راه بیفتد، در حوزه اشتغال نیز شاهد پیشرفت‌های قابل توجهی خواهیم بود.

عضو هیأت رئیسه مجلس گفت: لازم و ضروری است که دستگاه‌های مذکور به موضوع مسکن ورود جدی داشته باشند تا شاهد مشکلات در این حوزه نباشیم، چرا که هرگونه تأخیر یا کم‌کاری مسئولان موجب ضرر و زیان و وارد شدن آسیب به مردم می‌شود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: