کد خبر : ۲۶۲۲۲۸
سخنگوی وزارت خارجه گفت:
۱۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳
سخنگوی وزارت خارجه گفت: اعلام حمایت فوری آمریکا از اتهام واهی دولت آلبانی به کشورمان گویای آن است که طراح این سناریو نه دولت آلبانی، بلکه دولت آمریکاست.

تحریم وزیر اطلاعات را محکوم می کنیم

بورس نیوز: ناصرکنعانی، سخنگوی وزارت خارجه با تاکید بر ناکارآمدی این تحریم ها‌ی غیر قانونی درعملکرد وزارت اطلاعات اظهار کرد: اعلام حمایت فوری آمریکا از اتهام واهی دولت آلبانی به کشورمان گویای آن است که طراح این سناریو نه دولت آلبانی، بلکه دولت آمریکاست.

سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: میزبانی دولت آلبانی از فرقه تروریستی منافقین و اقدام دولت آمریکا در حمایت از آن مصداق بارز حمایت سازمان یافته از تروریست‌ها علیه دولت و ملت ایران است.

سخنگوی وزارت امور خارجه، اقدام آمریکا را در تحریم وزیر اطلاعات و این وزارت خانه محکوم کرد.

بر اساس این گزارش، وزارت خزانه‌داری آمریکا روز جمعه با صدور بیانیه‌ای از اعمال تحریم‌هایی علیه وزیر و وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران خبر داد. وزارت خزانه‌داری آمریکا علت اعمال این تحریم را «کمک به حمله سایبری» ادعایی علیه آلبانی عنوان کرد.

آلبانی چهارشنبه گذشته مدعی شد ایران حملات سایبری بر علیه این کشور انجام داده است

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

تا پایان هفته کدام شرکت ها به مجمع می روند؟

شرکت‌ها در این تاریخ‌ها گزارش عملکرد پایان سال مالی خود را برای سهامداران خود تشریح خواهند کرد و از همه مهمتر میزان سود تقسیمی هر سهم نیز در این مجامع به اطلاع سهامداران خواهد رسید.
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: