۲۰ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۳
رییس سازمان تامین اجتماعی ۱۸ شهریورماه در دیداری سرزده از خطوط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان و مجتمع بهداشتی درمانی شهید مطهری این شرکت بازدید کرد.

قدردانی ویژه رییس سازمان تامین اجتماعی از مدیریت عالی و کارکنان ذوب‌آهن اصفهان

بورس نیوز: میرهاشم موسوی، رییس سازمان تامین اجتماعی، ۱۸ شهریورماه در دیداری سرزده از خطوط تولید کارخانه ذوب آهن اصفهان و مجتمع بهداشتی درمانی شهید مطهری این شرکت بازدید کرد.

رییس سازمان تامین اجتماعی در این بازدیدها، افزایش بازدهی دارایی‌ها و بهره‌وری را در مجموعه این سازمان مورد تأکید قرار داد و گفت: با توجه به نیاز روز کشور به محصولات هایتک لازم است در امر توسعه، تولید این محصولات در نظر گرفته شود که الحمدا... این مقوله در کشور شروع شده است.

موسوی، نقش سازمان‌های بالادستی را در پیگیری برای اصلاح قوانین در جهت رفع مشکلات و موانع تولید حایز اهمیت دانست و تصریح کرد: در این راستا سازمان تامین اجتماعی برای تسهیل در امر تولید و رفع موانع آن از هیچ حمایتی دریغ نخواهد کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی

افزایش سرمایه قابل توجه ۹۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" در سال جاری

با در نظر گرفتن سرمایه فعلی ۳۰۰ میلیارد تومانی "غکورش" احتمالا  سهامداران این مجموعه باید منتظر یک افزایش سرمایه ۳۰۰ درصدی در سال ۱۴۰۱ در "غکورش" باشند. آنطور که مطرح شده است، این افزایش سرمایه از محل سود انباشته شرکت انجام خواهد شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "بپاس" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت بیمه پاسارگاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ برگزار می‌شود.
سهامداران

سهامداران "خوساز" باهم دیدار کنند

مجمع عمومی شرکت صنعتی محورسازان ایران خودرو در تاریخ ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ برگزار خواهد شد.

"حخزر" برای پرداخت سود آماده می شود

شرکت کشتیرانی دریای خزر زمان پرداخت سود به سهامداران را منتشر کرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: